Odpowiedz
Highlighted

Płatności Zbliżeniowe.

Do nie dawna płatności moją kartą były w trybie offline, nie blokowano mi środków od razu po transakcji, od nie dawna jednak po zainstalowaniu aplikacji Moje ing w telefonie, to się zmieniło. Trochę mi to przeszkadza ponieważ czasem czekając na wypłatę i mając już brak środków na koncie mogłem pozwolić sobie na kilka transakcji, ktoś zna może przyczynę czemu moje transakcje Zbliżeniowe juz nie przechodzą, tak jak wcześniej gdy przechodziły nawet jak był brak środków na mojej koncie?
Odpowiedz
0 Lajków
Michail94
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
15-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 566 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Płatności Zbliżeniowe.

Debet w koncie jest usługą kredytową, na która należy podpisać umowę. Umowa taka podlega ocenie zdolności kredytowej. Korzystanie z debetu bez podpisanej umowy jest łamaniem zapisów regulaminoych, o świadczenie usług bankowych. Sktutkować to może wypowiedzeniem umowy o prowadzenie rachunku rozliczeniowego. Dokonując transakcji kartą płatniczą, zobowiazujemy się do zapewnienia pieniędzy na pokrycie danego wydatku. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MirosławP
Moderator
Moderator icon
394
123
25-03-2016
Wiadomość 2 z 2 (7 480 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pomóż aktywować kod

Jednorazowy kod aktywujący możesz zamówić tylko raz. Czy na infolinii otrzymałeś informację, czy taki kod jest już do Ciebie zamówiony?

 

29-05-2020
Re: Re.: ING księgowość ostrzeżenie przed użytkowaniem


@IlonaU:

W niedługim czasie planujemy udostępnienie portalu developerskiego wraz z dokumentacją API dla wszystkich klientów ING Księgowości.


Czy to się już wydarzyło?

28-05-2020
Re.: Obniżenie stóp procentowych a kredyt ze stałym oprocentowaniem

Ale o co konkretnie pytasz? Jeśli masz poważne problemy, to zamiast pisać tutaj proponuję skontaktować się z Twoim doradcą kredytowym i omówić możliwości. Możesz skorzystać z restrukturyzacji lub ewen

...

28-05-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy