Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pożyczka, kredyt, dofinansowanie na rozpoczęcie działalności

Witam chcę założyć małą kawiarnię w centrum Warszawy. Jestem klientem ING. Co miesiąc wpływa n konto stała suma - wynagrodzenie od pracodawcy. Nie mam umowy o pracę, zresztą mam tylko na tak zwaną gębę. Potrzebuję ok 50 000 zł, z możliwością spłaty w czasie 5-7 lat. Czy jest jakaś szansa na otrzymania pożyczki, zaciągnięcie kredytu? Na logikę to zakładając kawiarnię w dobrej lokalizacji, gdzie będę maił ruch, więc i wystarczający obrót do płacenia zusu, opłaty za lokal i spłacania rat kredytu, poświęcę się jej i rzucę obecną pracę. Więc czy muszę mieć zdolność kredytową wynikającą z umowy o pracę, skoro po hipotetycznym otrzymaniu kredytu, sam się zatrudnie i wiąc będę mieć zdolność kredytową. Czy są jakieś możliwości, żebym rozpoczą działalność gospodarczą w Polsce?

batyskaf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
30-08-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 780 wyświetleń)

Re.: Pożyczka, kredyt, dofinansowanie na rozpoczęcie działalności

Posiadamy linię kredytową dla Przedsiębiorców - oferta dostępna jest już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.
Limit kredytowy dla rozpoczynających działalność gospodarczą jaki można mieści się w przedziale od 2 000 zł do 10 000 zł .

Linia kredytowa w ramach standardowej oferty dostępna jest dla Przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność oraz posiadają rachunek firmowy w dowolnym banku od min. 6 miesięcy. W przypadku oferty bez zabezpieczenia (do 200 000 zł) wymagane jest prowadzenie działalności od co najmniej 12 miesięcy.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 734 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy