Jak inwestować

Odpowiedz

Inwestycyjna Lokata Terminowa Suma Procentów 28

Witam zastanawiam się nad założeniem Inwestycyjnej Lokaty Terminowej Suma Procentów 28 może ktoś z Was miał już ta lokate moje pytanie czy warto. Mam kilka pytań

Na standardowym koncie OKO moje opronectowanie wynosi 1% w Lokacie internetowej chyba też teraz jest tylko 1%

czyli mając 50.000 tys zł mogę zyskać 400 zł na zwykłej lokacie, jak to wygląda w Lokacie Inwestycyjnej ? 

mogę nic nie zyskać czyli spowrotem przelać zainwestowane 50.000 bądź zyskać znacznie więcej niż te 400 zł?

 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (7 057 wyświetleń)

Re.: Inwestycyjna Lokata Terminowa Suma Procentów 28

Standardowe oprocentowanie na Otwartym Koncie Oszczędnościowym wynosi 0,70% w skali roku.
Zawierając lokatę na okres 12 miesięcy oprocentowanie wynosi 1% w skali roku.  

Zysk dla Inwestycyjnej Lokaty Terminowej Suma Procentów 28 za cały okres inwestycji może wynieść od 0% do 3,36%. Jeżeli zostaną spełnione warunki lokaty, możesz zyskać więcej niż na koncie OKO lub lokacie. Masz również gwarancję zwrotu wpłaconego kapitału po zakończeniu Inwestycyjnej Lokaty Terminowej Suma Procentów 28.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 008 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Witam, składałam wniosek przez Specjalistę w dniu 8 marca 2024. Dosyłaliśmy zaświadczenie w międzyczasie więc do analizy trafił dopiero 22 marca. Na stronie, gdzie można sprawdzać status wniosku widni

...

19-04-2024
Kredyt hipoteczny staż pracy

Hey wszystkim ! jestem od dawna zadowolonym klientem ING - miałem konto firmowe, teraz mam prywatne. Miałem też już jeden kredyt hipoteczny, który bezproblemowo spłaciłem. Chciałbym ubiegać się o nowy

...

19-04-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy