Odpowiedz

Dzień dobry,

Założyłem kilka dni temu IKZE oszczędnościowe. Jednak z uwagi, że prowadzę działalność gospodarczą mogę mieć zwiększony limit wpłat rocznych. W związku z powyższym złożyłem stosowne oświadczenie w oddziale banku. Kiedy zwiększony maksymalny limit wpłat pojawi się w zakładce emerytury? (obecnie nadal jest 8322zł)

Odpowiedz
0 Lajków
DDarek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 647 wyświetleń)

Prosimy, spróbuj wpłacić środki na konto z obowiązującym limitem wpłat na ten rok (2023).
* dla osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę: z 8 322 zł 
* dla osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą: z 12 483 zł

 

Limity wpłat prezentowane są na stronie internetowej. Ten limit widoczny w Moim ING w zakładce Emerytury jest tylko dla klienta indywidualnego, który nie prowadzi działalności. Pracujemy nad rozwiązaniem, aby docelowo był również widoczny limit dla klientów prowadzących działalność. Aktualizacja limitów na rok 2024 będzie widoczna z początkiem roku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
540
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 589 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Czas oczekiwania na kredyt

Dzień dobry,

Czy jest tu ktoś, kto może w jakikolwiek sposób pomóc określić, czy dotrzymam terminu wpisanego w umowie przedwstępnej?

 

Wniosek kredytowy złożony ok. 20. marca.

2. kwietnia przyszedł mail,

...

07-05-2024
Wakacje kredytowe 2024

Jakie dochody brane sa pod uwage przy wakacjach kredytowych 2024 ? Czy np. zwrot z pitu takze trzeba uwzględnic?

07-05-2024
Wakacje kredytowe a zaległe płatności

Witam

Jak wygląda sytuacja z wakacjami kredytowymi, jeśli nie mam stałego wpływu na konto każdego miesiąca tylko czekam na zaległe płatności od kontrahentów - własna działalność gospodarcza. Co jest br

...

07-05-2024