Płatności

Odpowiedz

nieznane próby transakcji na koncie

Witam, tego wieczoru dostałam parę powiadomień w aplikacji na różne kwoty, brzmią one "nie masz wystarczającej kwoty na Twojej karcie...". Kartę i telefon mam obok siebie, o co chodzi? Wszystko już przelałam na OKO. Przestraszyłam się nie na żarty, proszę o rady...
Odpowiedz
0 Lajków
nbiernat
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-10-2021
Wiadomość 1 z 2 (5 557 wyświetleń)

Re: nieznane próby transakcji na koncie

@nbiernat Możliwe, że ktoś próbuje skorzystać z Twojej karty przez internet i dlatego dostajesz powiadomienia. W tej sprawie skontaktuj się z nami przez czat w Moim ING lub zadzwoń do nas na numer 32 357 00 69 i specjaliści sprawdzą to dla Ciebie. Przez Społeczność nie mamy dostępu do danych w systemie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
542
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (5 554 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy