Odpowiedz

Wpłatomat brak wpłaconych pieniędzy

24.09.2023 chciałam wpłacić pieniądze wpłatomacie .po czym nastąpiła awaria wplatomatu .Wpłacona kwota to 2600zl . Po której niema śladu .odrazu zostało zgłoszone na infolinie, na infolini cały czas mówią ze maja czas do 13.10. To są chyba jakieś żarty ? Czekać na swoje pieniądze 3 tyg?! Co by było gdybym naprawdę niemiala środków z czego miałabym żyć przez te 3 tyg?. Minęły dwa dni i dalej zgloszenie jest w trakcie analizy.Do tego było wpłacane przy największym budynku Ing w Polsce w Katowicach na Sokolskiej 34 …Numer zgłoszenia: 117522/092023
Odpowiedz
0 Lajków
KaroliD95
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-09-2023
Wiadomość 1 z 3 (2 167 wyświetleń)

Re: Wpłatomat brak wpłaconych pieniędzy

Rozumiem, że jest to trudna sytuacja. Każdą reklamację staramy się rozpatrzyć jak najszybciej. Po zgłoszeniu podajemy maksymalny czas, który pozwoli nam sprawdzić dany wpłatomat.

Dobrze, że podałaś numer reklamacji. Przekazałam prośbę o szybsze rozpatrzenie do zespołu reklamacji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 150 wyświetleń)

Re: Wpłatomat brak wpłaconych pieniędzy

Mamy nadzieję, że sprawę uda się szybko załatwić. Informacje związane z reklamacją znajdziesz w Moim ING.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 091 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy