Odpowiedz

Awaria wpłatomatu w Kole podczas wpłacania

Włożyłem do wpłatomatu około 3 tysiące zł, nie liczyłem dokładnie bo wpłatomat zawsze poprawiał kwotę po przeliczeniu. Wyświetlia się  awaria w trakcie sprawdzania banknotów, po chwili wpłatomat zresetował się, nie wydrukowało mi żadnego potwierdzenia, nie oddał gotówki ani nie zaksięgował wpłaty. Pani na infolinii stwierdziła że nie odnotowano abym gotówkę tam wkładał, szkoda że kamera przy wpłatomacie jest skierowana tylko na twarz  a nie również na miejsce pobierania pieniędzy. Czekam na rozpatrzenie sprawy już kilka dni i się stresuje , powiadomiono mnie że może potrwać to aż trzy tygodnie, trzeba było jednak w skarpecie trzymać te pieniądze, mam nadzieje że uda mi się odzyskać je. jeśli ktoś z adminów mógłby przyśpieszyć ten proces proszę o pomoc, numer zgłoszenia 120173/062023. Stałem tam jakieś 20 minut i bankomat zdążył się jeszcze dwa razy zresetować , przy ul. 20 stycznia w Kole.

Odpowiedz
0 Lajków
pioter1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-07-2023
Wiadomość 1 z 3 (1 929 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomatu w Kole podczas wpłacania

Dziękuję za numer zgłoszenia. Przekazałem prośbę o pilne zajęcie się Twoją sprawą.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
152
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 829 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomatu w Kole podczas wpłacania

Dobra wszystko si pieniądze odzyskałem w całości , mimo że na infolinii Pani powiedziała mi że system nie odnotował abym gotówkę umieścił we wpłatomacie. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
pioter1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-07-2023
Wiadomość 3 z 3 (1 452 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Dziękuję za wyjaśnienie 😁. Pozdrawiam.

14-05-2024
Re: Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Łukasz, ale za maj nie można zawiesić raty, dopiero za czerwiec - sierpień dwie raty. Więc dla Ciebie to wniosek musisz złożyć do 14 CZERWCA, a nie maja.

14-05-2024
Re.: DOCHODY A WAKACJE KREDYTOWE

Przychody z tyt. urlopu macierzyńskiego są normalnymi przychodami ze stosunku pracy. Moim zdaniem wliczają się jak najbardziej, więc musisz policzyć swoje dochody za luty-kwiecień + żony za luty + 0 z

...

14-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy