Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Ponad 2 tygodnie temu bankomat sie zawiesił i wydał mi tylko część pieniędzy. W ogóle zawiesił sie i kilkukrotnie otwierał i zamykał szufladkę z pieniędzmi i dawał mi po pare stówek. Wydał 1400 a chciałem wybrac 4000zł. Z konta oczywiście ściągnęli 4000zł. I tym sposobem zostałem bez części pieniedzy. Pieniadze wypłacałem na zaliczki dla pracowników. Niestety nie miałem za bardzo co im dać. Sprawa zgłoszona przez konto ing bussiness pod numerem 122226/042024. Jakby tego było mało to dziś dosłownie ze 2 - 3 godz temu wpłatomat też z planet cash zabrał pieniądze i wywalił błąd modułu wpłat, i nic nie wpłacił na konto a chciałem wpłacić zapłate od kontrahenta w kwocie 2400zł. Sprawa oczywiście zgłoszona, ale jeszcze nie mam nadanego numeru sprawy. Nie wiem co to sie dzieje, ale coś często psują sie te bankomaty.
Odpowiedz
0 Lajków
dawslu8976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-05-2024
Wiadomość 1 z 3 (508 wyświetleń)

Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Hej. Czy ktoś czyta to co tu sie pisze. Bankomaty w kilka dni okradły mnie z 5 tyś. Pilnie potrzebuje tych pieniędzy. Prosze o pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
dawslu8976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-05-2024
Wiadomość 2 z 3 (372 wyświetleń)

Re: Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Nie mamy tutaj podglądu do szczegółów zgłoszenia. 
Przekazaliśmy natomiast prośbę o przyspieszenie sprawy do zespołu, który zajmuje się reklamacjami

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
534
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (325 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Awaria wpłatomatu

Przykro mi w związku z tą sytuacją. Przekazałem do działu reklamacyjnego prośbę o jak najszybszą analizę Twojego zgłoszenia.

20-05-2024
Awaria wpłatomatu

Dzień dobry, w dniu 15 maja około godziny 17.30 we wpłatomacie przy ul. Kruczej 46 blikiem na konto osobiste wpłacane zostały środki w kwocie 9.000,00 zł. Po włożeniu pieniędzy do wpłatomatu pojawił s

...

20-05-2024
Rata do dochodu a gospodarstwo domowe

Hej, mam kredyt hipoteczny i problem z obliczeniem rdD. Kredyt wziąłem wraz z narzeczoną i nie wiem czy wg banku/ustawodawcy jesteśmy jednym gospodarstwem domowym czy dwoma. Czy mam dodać nasze dochod

...

20-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy