Odpowiedz

Pożyczka gotówkowa

Zmieniłem pracodawcę i pierwszą umowę mam na czas określony (1 rok, przepracowane 7 miesięcy). Kolejną umowę będę miał już na czas nieokreślony. Czy w takim przypadku mogę wziąść pożyczkę z okresem spłat 12 miesięcy ( dłuższy niż koniec obecnej umowy) ? Żona jest zatrudniona z umową na czas nieokreślony.
Odpowiedz
0 Lajków
Lawok1980
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (340 wyświetleń)

Re: Pożyczka gotówkowa

W dniu złożenia wniosku o pożyczkę powinieneś mieć umowę o pracę od min. 12 miesięcy wstecz i na co najmniej 12 miesięcy do przodu, żeby wnioskować na czas dłuższy niż aktualna umowa. Czyli w Twojej sytuacji będzie taka opcja jak będziesz miał przedłużoną umowę na czas nieokreślony.

Jeżeli masz obecną umowę na rok i zostało 5 miesięcy jej ważności, to tylko na taki czas możemy teraz zaproponować pożyczkę.
Ewentualnie obecnie wniosek o pożyczkę może złożyć tylko Twoja żona na podstawie swojej umowy na czas nieokreślony, jeżeli umowa trwa od min. 6 miesięcy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
96
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (278 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Mieszkanie od ojca

W tej sprawie powinieneś się skontaktować z radcą prawnym, który wyjaśni Ci z jakich możliwości możesz skorzystać i wskaże, które rozwiązanie będzie najlepsze.

18-05-2024
Re: Telefon do aplikacji e-terminal.

Nie ma ograniczenia w liczbie posiadanych Aplikacji eTerminal od ING. Ale jedna aplikacja może działać tylko na jednym telefonie. To znaczy, że jeśli potrzebujesz kilku eTerminali, musisz podać tę lic

...

18-05-2024
Mieszkanie od ojca

Dzień dobry,
mieszkam obecnie w mieszkaniu rodzinnym. Moja mama zmarła kilkanaście lat temu, a ojciec sie wyprowadził do swojej drugiej żony.

Mam również brata i ojciec zadecydował ze mamy sie dogadać c...

18-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy