Odpowiedz
Witam!
Niedawno złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny, który został odrzucony, ponieważ moja pensja trafia do Revolut. Doradca powiedział, że to jakieś wewnętrzne regulacje. Czy to prawda? A jeśli tak, to jaki jest tego sens? Moja pensja i tak byłaby przelewana do ING.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (714 wyświetleń)

Re: Revolut

Tutaj nie będziemy w stanie sprawdzić powodu odrzucenia wniosku. Prosimy w tej sprawie o kontakt z doradcą, u którego go składałeś.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
153
30
02-09-2021
Wiadomość 2 z 4 (564 wyświetleń)

Re: Revolut

Czy mogę prosić o wyjaśnienie, czy wasze wewnętrzne regulacje dotyczące kredytów hipotecznych mają jakiekolwiek ograniczenia lub specyficzne warunki związane z Revolutem. Doradca z którym rozmawiałem, konkretnie powiedział, że mój wniosek został odrzucony z powodu przekazywania pensji na konto Revolut.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (511 wyświetleń)

Re: Revolut

Wnioski są oceniane całościowo na podstawie wszystkich złożonych danych. W przypadku poszczególnych,  zakończonych wniosków rekomendujemy kontakt ze specjalistą obsługującym Twój wniosek, aby uzyskać szczegóły. 
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
325
64
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (61 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: SMS US i ZUS nie dochodzi, inne tak

Tutaj, bez dostępu do systemu nie mamy jak tego sprawdzić, stąd nasza prośba o kontakt z infolinią - tam specjalista może zarejestrować zgłoszenie konkretnie dla danego przelewu i numeru telefonu i bę

...

17-05-2024
Re: Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Dziękuje , teraz wszystko jasne Emotikon: Szczęśliwy

17-05-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024 -dochód

Ustawa z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej, określa co jest dochodem w artykule 8. 

 

Inne informacje możesz uzyskać też na naszej stronie internetowej: www.ing.pl/zawieszenie oraz na naszej i

...

17-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy