Odpowiedz

Operat za pośrednictwem banku

[ Edytowane ]

Cześć,

 

Zleciłem bankowi, żeby zrobił operat szacunkowy mieszkania od dewelopera(gotowe, ostatnie mieszkanie w inwestycji). Wieczorem wpłaciłem pieniądze, na drugi dzień po południu status już się zmienił na krok 5, czyli "Podejmujemy decyzję". Czy to możliwe, że tak to szybko poszło? Deweloper twierdzi, że nikt się nie kontaktował w sprawie wizyty w mieszkaniu.

 

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
token
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (961 wyświetleń)

Re: Operat za pośrednictwem banku

W tej sytuacji najlepiej skontaktuj się z doradcą, który przyjmował od Ciebie wniosek, będzie mógł sprawdzić szczegóły takiego statusu. 
Życzymy pozytywnej decyzji ostatecznej Emotikon: Szczęśliwy 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (870 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Nawet jeśli posiadany przeze mnie aktualnie dowód osobisty jest ważny jeszcze ponad 30 dni?

 

Przecież Jest to mój aktualny dokument, więc nie rozumiem w czym problem - nie napisałem przecież że mój akt

...

29-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Ciężko się to czyta, to po co oni robią analizę i mają jakieś szczeble wyższe skoro przy decyzji końcowej po raz kolejny czegoś wymagają?! Ja obawiam się, że u mnie też tak znowu będzie, a już raz im ...

29-04-2024
Re.: Szybkie przelewy w nowej wersji aplikacji mobilnej

Widzę że problem pojawił się wcześniej, u mnie dopiero jakiś miesiąc temu. Dzwoniłem na infolinię, udają że o tym nie wiedzieli.

Co więcej, ten skrót do szybkiego przelewu zaczął mi przelewać z konta o

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy