Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Nadpłata kredytu spowodowała wzrost raty

Witam,

Nadpłaciłam ostatnio kredyt hipoteczny w kwocie 400 zł, co spowodowało wzrost raty o 58 groszy. Przeliczając w tym momencie to przez liczbę rat do końca kredytu (291) daje to dopłatę 168 zł. Chciałam się dowiedzieć jak to jest możliwe, że rata wzrosła?

Dodam, że złożyłam reklamacje w ING i dostałam odpowiedź, że rata została wyliczona zgodnie z zasadami matematycznymi a wyższa rata wynika ze zbyt małej nadpłaty.

Jednak już kilka razy nadpłacałam również mniejsze kwoty i zawsze rata malała.
Odpowiedz
0 Lajków
Estera1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-03-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 011 wyświetleń)

Re: Nadpłata kredytu spowodowała wzrost raty

Tutaj nie jesteśmy w stanie sprawdzić szczegółów tej sytuacji. Skontaktuj się z nami przez czat w Moim ING lub na infolinii: 32 357 00 57. W razie potrzeby przyjmiemy odwołanie od odpowiedzi na wcześniejszą reklamację. Specjaliści hipoteczni są dla Ciebie dostępni w dni robocze od 8:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach 8:00-16:00.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 2 z 2 (894 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy