Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
karolina123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
28-03-2024
Wiadomość 11 z 24 (3 025 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂
Odpowiedz
0 Lajków
Marta6
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
8
21-03-2024
Wiadomość 12 z 24 (3 016 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Cześć czy twój wniosek już ruszył?

Ja tez mam 08.03.24 wniosek w Analizie

aktualnie codziennie coraz dłuży czas N+ jest dzisiaj juz N+20 i wnioski z dnia 06.03

Czy to znaczy ze nasze wnioski dopiero przyjmą i od tego czasu będziemy musieli czekać 20 dni ? 

już raz musieliśmy przekładać termin podpisania umowy...

Odpowiedz
0 Lajków
jakubmaka1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-04-2024
Wiadomość 13 z 24 (2 704 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Czas oczekiwania jest strasznie długi.
Ja 4.03 dostałam maila, że wniosek jest w analizie, wycenę dostarczyłam jeszcze w lutym. Dopiero 02.04 dostałam wstępną decyzję pozytywną, ale chyba i tak zdecyduję się na podpisanie umowy w innym banku. Zaraz mi się kończy czas na podpisanie umowy (w tym innym banku), a ING nadal się zastanawia
dnaflyer
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
2
21-03-2016
Wiadomość 14 z 24 (2 305 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Hej,

Póki co nie mam decyzji, ale na stronie jest teraz czas operacyjny n+20 i dziś brane są już wnioski z 8.03, więc mam nadzieję, że zaraz będzie ta odpowiedź, moja ekspertka kredytowa twierdzi, że dziś lub jutro powinna być odpowiedź ostateczna, ale jeśli nadal będzie się przedłużać, albo nie będzie ostateczna to pewnie zdecyduje się na inny bank. Właśnie trochę mnie dziwi ten opis, bo do analizy wstępnej nasze wnioski poszły 8.03, w BIKu też bylam sprawdzana w międzyczasie więc chyba się tam coś działo...
Odpowiedz
0 Lajków
karolina123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
28-03-2024
Wiadomość 15 z 24 (2 220 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Pytanie, czy nie będą robić analizy dodatkowej.
Generalnie ING mocno wydłuża cały proces ale warunki ma korzystne, od razu wiron.
Odpowiedz
0 Lajków
Marta6
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
8
21-03-2024
Wiadomość 16 z 24 (2 193 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Sytuacja z czasami oczekiwania jest absurdalna. Ile ING myśli, że ludzie rezerwują czasu w umowach przedwstępnych - rok?

Ja też już raczej zdecyduje się na inny bank, bo mój wniosek niestety we wiecznej analizie.
Odpowiedz
0 Lajków
andrzejSmithek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-04-2024
Wiadomość 17 z 24 (2 044 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Hej, a kiedy Twój wniosek trafił do analizy?
Odpowiedz
0 Lajków
karolina123
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
28-03-2024
Wiadomość 18 z 24 (1 972 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Hej w dniu wczorajszym koło godziny 17:20 zmienił sie proces na N+20 wnioski z dnia 08.03, 10 min pożniej dzowni mój ekspert z informacją ze mamy zdolność tylko trzeba drobnostki załatwić jak zamkniecie karty kredytowej której i tak się nie używa, następnie już musi być umowa deweloperska żeby ruszyć dalej z tematem.

Więc wnioski pobierane z dnia to tak na prawde informacja kiedy ów wniosek zostanie zatwierdzony a nie, że od tego czasu czeka się N+ dni Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
jakubmaka1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-04-2024
Wiadomość 19 z 24 (1 950 wyświetleń)

Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

U mnie też to trwało dość długo (ok miesiąc dłużej niż w PKO) chociaż wnioski były złożone w tym samym czasie, ale finalnie jednak warto było czekać bo rata ok 300 zł miesięcznie niższa niż w PKO.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilC
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
20-02-2024
Wiadomość 20 z 24 (1 697 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy