Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Ile idzie druga transza? Szybciej niż 10 dni?

[ Edytowane ]
Mam pytanie odnośnie drugiej transzy (ostatniej), wiem, że 10 dni kalendarzowych ma bank na wysłanie transzy, ale jak to tam wygląda? Robią to 10 dnia czy może w połowie?

Wiem, że pierwsza wychodzi tego samego dnia kiedy Pani w oddziale kliknie.
Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
12
12-11-2020
Wiadomość 1 z 4 (5 592 wyświetleń)

Re.: Ile idzie druga transza? Szybciej niż 10 dni?

@johnmakaron, uruchomienie 4 transzy z reguły u mnie odbywało się następnego dnia roboczego więc nie było większych problemów i następnego dnia widziałem uaktualnione saldo kredytu w Moim ING. Oczywiście przy przelewie na rachunek dewelopera w innym banku pieniądze idą Elixirem (kiedyKasa.pl) więc trzeba o tym pamiętać. Ja przy pierwszym uruchomieniu transzy zostawiłem dyspozycje na uruchomienie kolejnych transz zgodnie z harmonogramem z umowy deweloperskiej, żebym nie zapomniał i zawsze transza była uruchamiana zgodnie z dyspozycją (oczywiście takie dyspozycje zawsze można odwołać i zmienić datę w placówce banku)
Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 2 z 4 (5 557 wyświetleń)

Re.: Ile idzie druga transza? Szybciej niż 10 dni?

[ Edytowane ]

Gdyby ktoś szukał podobnego tematu, to odpowiadam z własnego doświadczenia: Oddziałowe transze idą następnego dnia, transze z centrali idą około 7 dni kalendarzowych.

johnmakaron
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
12
12-11-2020
Wiadomość 3 z 4 (5 185 wyświetleń)

Re.: Ile idzie druga transza? Szybciej niż 10 dni?

A mojej transzy nie widać od piątku 19 marca Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
Gosia781211
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-03-2021
Wiadomość 4 z 4 (4 821 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

 

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

25-05-2024
Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.

24-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy