Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Bardzo długie podejmowanie decyzji przez bank

Dzień dobry,

Z pomocą doradcy, na początku listopada 2020, złożyłem w Państwa banku wniosek o kredyt hipoteczny. Aktualnie wniosek ma status podejmujemy decyzję. W styczniu zostałem poproszony przez bank o podesłanie dodatkowych dokumentów co niezwłocznie uczyniłem. Niestety z jakiegoś niezrozumiałego powodu dokumenty, które dostarczyłem (ponad 1.5 tygodnia temu) nie trafiły do analityka. Mój doradca, twierdzi, że dokumenty cały czas są skanowane. Termin umowy przedwstępnej zawartej z deweloperem kończy się 31.01.21. Jej warunki nie zostaną dotrzymane przez Państwa opieszałość. Proszę o pomoc i pilne wyjaśnienie tej sprawy.

Pozdrawiam, 

 

Odpowiedz
0 Lajków
bzium
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-01-2021
Wiadomość 1 z 3 (2 393 wyświetleń)

Re.: Bardzo długie podejmowanie decyzji przez bank

Nie. Wine ponosisz tylko Ty. Obecnie czasy weryfikacji są ogromne w ING.
Odpowiedz
0 Lajków
johnmakaron
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
34
12
12-11-2020
Wiadomość 2 z 3 (2 389 wyświetleń)

Re: Bardzo długie podejmowanie decyzji przez bank

@bzium Decyzję kredytową podejmujemy w ciągu 21 dni od dostarczenia kompletu dokumentów. Jeśli w styczniu poprosiliśmy Cię o dodatkowe dokumenty, czas decyzji ostatecznej liczymy od dnia, w którym je do nas dostarczyłeś.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
96
16
14-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 232 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Mieszkanie od ojca

W tej sprawie powinieneś się skontaktować z radcą prawnym, który wyjaśni Ci z jakich możliwości możesz skorzystać i wskaże, które rozwiązanie będzie najlepsze.

18-05-2024
Re: Telefon do aplikacji e-terminal.

Nie ma ograniczenia w liczbie posiadanych Aplikacji eTerminal od ING. Ale jedna aplikacja może działać tylko na jednym telefonie. To znaczy, że jeśli potrzebujesz kilku eTerminali, musisz podać tę lic

...

18-05-2024
Mieszkanie od ojca

Dzień dobry,
mieszkam obecnie w mieszkaniu rodzinnym. Moja mama zmarła kilkanaście lat temu, a ojciec sie wyprowadził do swojej drugiej żony.

Mam również brata i ojciec zadecydował ze mamy sie dogadać c...

18-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy