Konta osobiste i firmowe

Odpowiedz

Blokada konta - przeciwdziałanie terroryzmowi

Dzień dobry,
Czy ktoś miał podobna sytuację z ING? Chcą zablokować konto na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu terroryzmu i praniu brudnych pieniędzy. Chcą abym dostarczyła oświadczenia skąd pochodzą moje środki na koncie, przelewy w kwocie max 400zl pojawiały się na moim rachunku i widac od kogo i przeciez czytaja tytuly przelewow za co. Do rzeczy, czy poza zablokowaniem konta są jeszcze jakieś konsekwencje?
Odpowiedz
0 Lajków
Mammamia
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
04-03-2024
Wiadomość 1 z 2 (1 570 wyświetleń)

Re: Blokada konta - przeciwdziałanie terroryzmowi

Wszystkie informacje znajdują się w wiadomości w Moim ING, którą od nas dostałaś. Proszę, zapoznaj się z nią, a w przypadku dodatkowych pytań napisz do nas na czacie w Moim ING.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
546
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (925 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Ujawnienie danych karty wirtualnej

Jeśli dane karty zostały podane na fałszywej stronie, to zalecamy kartę zastrzec. Tylko wtedy będzie pewność, że karta nie będzie wykorzystana do nieuprawnionych płatności.

Zapraszamy również do kontak...

26-05-2024
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

> To Ty nie rozumiesz, każdy bank wymaga potwierdzenia przelewu

 

I co z tego? A jeśli każdy bank będzie wysyłać do ciebie kuriera z chorągiewką na której jest logo banku i on od ciebie będzie brał pise

...

25-05-2024
Ujawnienie danych karty wirtualnej

Znajoma osoba najwyraźniej dała się nabrać na jakąś fałszywkę. Wyświetliła jej się oferta Zalando, jakaś okazja, przeniesienie do płatności gdzie wpisała dane karty (wirtualnej). Pierwsza płatność zak

...

26-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy