Odpowiedz

Miesięczna opłata za kartę Visa Debit

Dzień dobry,

Posiadam jedną kartę debetową, za którą pobierana jest opłata 10zł miesięcznie.
Dzisiaj zalogowałam się do banku przez aplikację mobilną i zauważyłam komunikat "do 28.11.2023 zapłać jeszcze 300zł a nie pobierzemy opłaty 20zł w dniu 28.12.2023".
Obok jest komunikat, że za poprzedni okres rozliczeniowy (październik) nie będzie opłaty.

Skąd kwota 20zł? Sprawdzałam aktualną tabelę opłat, miesięczna opłata nadal wynosi 10zł.

Mam jeszcze jedną kartę wirtualną, ale od niej nie jest pobierana miesięczna opłata.
Odpowiedz
0 Lajków
Kasia58
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-06-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 016 wyświetleń)

Re: Miesięczna opłata za kartę Visa Debit

Dzień dobry,

tak, opłata miesięczna za kartę to 10 zł. Borykamy się obecnie z kłopotem, który dotyczy błędnie prezentowanej opłaty. Nie martw się, proszę, pracujemy nad tym. Przepraszamy za niedogodności.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
SebastianM
Moderator
Moderator icon
80
13
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (2 012 wyświetleń)

Re: Miesięczna opłata za kartę Visa Debit

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź!
Miłego dnia Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Kasia58
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
08-06-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 003 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy