Odpowiedz

Re: BLIK a bankomaty

Jeszcze odświeżę temat.

Zakładałem, że w ING się coś zmieni na lepsze i nadal kosicie za wypłatę BLIKiem z obcych bankomatów! Jedna wypłata za 0zł a później aż 10zł!!!! (jak zakładałem temat było 5zł)

Wszystkie duże banki dają możliwość nadal wypłaty z każdego bankomatu z obsługą wypłatę BLIKIEM (nadal nie wprowadziły opłat)  aby trzeba było za to płacić. ING nadal bez zmian....(zmiana z 5zł na 10zł)

Jeśli to za wysoki koszt dla banku, to może nie nielimitowana wypłata BLIKIEM ale np 5 czy 10 w danym miesiącu?

 

Już przemilczę fakt, że obecnie za każdą wpłatę/wypłatę moich ciężko zarobionych pieniążków w placówce ING muszę płacić!!! Kiedyś ta awaryjna jedna wpłata/wypłata była do OKO za darmo. Dzisiaj nie ma wcale.

Zarabiacie miliardy rocznie i tak zawsze trzeba jeszcze klienta oskubać.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 11 z 15 (2 140 wyświetleń)

Re: BLIK a bankomaty

[ Edytowane ]

Wypłaty w Polsce kartą debetową i kodem BLIK z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash są darmowe, niezależnie od konta, jakie masz. Nie pobieramy też opłat za wypłatę euro kartą w naszych bankomatach. Kodem BLIK wypłacisz gotówkę tylko w złotych: bankomaty ING Banku Śląskiego i Planet Cash - wypłacasz bezpłatnie, a pozostałe bankomaty - pierwsza wypłata rozliczona przez bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 5 zł. Jeśli chcesz skorzystać z darmowych wypłat w placówce, możesz zmienić typ konta na Komfort lub Active: https://www.ing.pl/indywidualni/konta-osobiste

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
80
13
03-03-2023
Wiadomość 12 z 15 (2 050 wyświetleń)

Re: BLIK a bankomaty

Dlaczego Wy jak zwykle odpowiadacie nie na temat? Kiedy w końcu wprowadzicie darmowe wypłaty BLIK z każdego bankomatu tak, jak w każdym normalnym banku w Polsce?
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 13 z 15 (2 009 wyświetleń)

Re: BLIK a bankomaty

Dokładnie. Nam chodzi o wypłaty BLIKiem z obcych bankomatów!!!

Jeśli to się Wam jako ING nie kalkuje jak ma konkurencja (Millenium, Mbank, PKO BP, Santander i inne)- wszystkie wypłaty BLIKIEM z obcych za 0zł - to chociaż (propozycja oczywiście)

1. 10 razy w miesiącu BLIKiem z obcych za 0zł (a nie tylko 1 raz)

2. 0zł wypłaty BLIKiem z obcych bankomatów, ale minimum 100zł (np tak ma Mbank, gdzie są darmowe bankomaty wszystkie, jeśli się wypłaci minimum 100zł, inaczej 2,5zł ale w przypadku kart debetowych, ponieważ BLIK u nich jest za darmo!)

3. Lub dorzućcie do darmowych Euronety, które są w KAŻDYM centrum handlowym (Planet Cash tak nie ma) i praktycznie w każdym centrum jakiegoś miasta. Jak Planet Cash będzie tak jak Euronet (czyli się rozbuduje na odpowiednim poziomie) to wtedy sobie Euronety wytniecie z TOiP, A teraz nie ma Euronetów a jest Planet Cash, który dopiero się rozbudowuje.....

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 14 z 15 (1 982 wyświetleń)

Re: BLIK a bankomaty

Dziękujemy za sugestię. Przekazaliśmy ją do właściwego zespołu. Każdą opinię klientów analizujemy.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 15 z 15 (1 935 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy