Odpowiedz

dywidenda

witam...nabyłem akcje PKO BP w lipcu 2022 i załapałem się na dywidendę wypłata ma być 23 sierpnia 2022...dzisiaj jest 05.08 a niema żadnej zmianki na maklerze o tym fakcie? ..znajomi w innych bankach już mają takie informacje ile dostana itd... .jestem  raczkującym inwestorem dlatego pytamEmotikon: Szczęśliwy pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
matsui
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
1
03-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (170 wyświetleń)

Re.: dywidenda

W dniu wypłaty dywidendy zaksięgujemy ją na koncie maklerskim. Wcześniej nie informujemy o tym fakcie.

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
48
7
12-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (77 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe gdy jeden z współkredytobiorców już z nich korzysta

Cześć,

czy mogę skorzystać z wakacji kredytowych w przypadku gdy jeden z współkredytobiorców skorzystał już z wakacji kredytowych w innym banku dla kredytu hipotecznego zaspokającego jego własne potrze

...

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Jest jeszcze opcja wyslania wlasnego wniosku elektronicznie poprzez aplikacje jako zalaczony dokument, skoro placowka odmawia przyjecia wniosku pisemnego, co jest samo w sobie karygodne.

17-08-2022
Re: Re.: Ponowne złożenie wniosku o zawieszenie raty kredytu

Problem jest taki, że placówka odmawia przyjęcia wniosku. Też zastanawiam się na jakiej podstawie (bo upierali się że przy składaniu wniosku wielokrotnego, jest możliwość złożenia tylko jednego takieg

...

17-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy