Jak inwestować

Odpowiedz

Jak sprawdzic, czy bank wyplacil mi dywidende na moje konto maklerskie?

Szanowni Państwo,

 

W zeszłym roku firma Frozen Way ogłosiła swoje zamiary wypłaty dywidend dla swoich akcjonariuszy. Data dywidendy została ustalona na 14 lipca, zaś dzień wypłaty na 28 lipca. W tamtym okresie posiadałem akcje tej spółki.

 

Chciałbym uzyskać informacje na temat procedury sprawdzenia, czy dywidenda została zaksięgowana na moim koncie maklerskim.

 

Z góry dziękuję za udzielenie pomocy.

 

Z poważaniem, Filip

Odpowiedz
0 Lajków
FilipKaczmar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
21-03-2024
Wiadomość 1 z 2 (575 wyświetleń)

Re.: Jak sprawdzic, czy bank wyplacil mi dywidende na moje konto maklerskie?

Aby sprawdzić, czy zaksięgowaliśmy na Twoim koncie maklerskim dywidendę to w module Makler wybierz opcję Historia > Operacje finansowe> Dywidendy. W okienku zakresu czasu wskaż też właściwy okres.

Pamiętaj, że dywidendę zaksięgowaliśmy jedynie klientom, którzy posiadali akcje w dniu 12 lipca, gdyż był to ostatni dzień notowań z prawem do dywidendy.

 

KrzysztofN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
56
12
12-06-2020
Wiadomość 2 z 2 (563 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy