Bankowość internetowa

Odpowiedz

Funkcja "Analiza wydatków" - brak możliwości wyboru zakresu dat z kalendarza

Cześć,

 

Często korzystam z funkcji "Analiza wydatków" w bankowości internetowej. Niestety jedyne możliwe zakresy dat, które można wybrać z listy rozwijanej to "Mój miesiąc", "Poprzedni miesiąc", "Ostatnie 3 miesiące" itd. 

 

Przez to, że tylko takie opcje zakresu dat są do wyboru analiza wydatków z danego miesiąca jest możliwa tylko dla obecnego miesiąca i poprzedniego, a nie jest możliwa dla wcześniejszych miesięcy. Przykładowo, w maju nie mogę podejrzeć analizy za marzec, luty, styczeń i wcześniejszych.

 

Czy byłaby możliwość dodania możliwości "Wybierz z kalendarza" w liście rozwijanej, tak jak np. jest to możliwe w historii konta (patrz załączniki)? 

Odpowiedz
0 Lajków
y4kuz0
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-05-2024
Wiadomość 1 z 2 (257 wyświetleń)

Re: Funkcja "Analiza wydatków" - brak możliwości wyboru zakresu dat z kalendarza

Dziękujemy za sugestię, przekazaliśmy ją do zespołu odpowiadającego za rozwój Mojego ING 😊


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
566
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (176 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Awaria wpłatomatu

Przykro mi w związku z tą sytuacją. Przekazałem do działu reklamacyjnego prośbę o jak najszybszą analizę Twojego zgłoszenia.

20-05-2024
Awaria wpłatomatu

Dzień dobry, w dniu 15 maja około godziny 17.30 we wpłatomacie przy ul. Kruczej 46 blikiem na konto osobiste wpłacane zostały środki w kwocie 9.000,00 zł. Po włożeniu pieniędzy do wpłatomatu pojawił s

...

20-05-2024
Rata do dochodu a gospodarstwo domowe

Hej, mam kredyt hipoteczny i problem z obliczeniem rdD. Kredyt wziąłem wraz z narzeczoną i nie wiem czy wg banku/ustawodawcy jesteśmy jednym gospodarstwem domowym czy dwoma. Czy mam dodać nasze dochod

...

20-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy