Odpowiedz

Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Dzień dobry,

Zamknąłem dostęp do bankowości elektronicznej i wszystkie produkty w ING uprzednio w ww.. Powinnien otrzymałem dostęp do Archiwum, jednak podając email oraz numer telefonu, następnie otrzymana hasło sms przy próbie logowania się na stronie: https://login.ingbank.pl/archiwum otrzymuję informację "Logowanie zakończone niepowodzeniem! Popraw dane i spróbuj ponownie". Niestety nie mogę się tam zalogować. Jak rozwiązać problem?

Odpowiedz
0 Lajków
cezary0418
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-05-2023
Wiadomość 1 z 4 (2 432 wyświetleń)

Re: Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Danymi logowania do archiwum są adres e-mail - login i jednorazowy kod autoryzacyjny wysyłany na numer telefonu do autoryzacji - hasło. W momencie wypełniania wniosku o zamknięcie systemu powinieneś dostać wiadomość potwierdzającą nadanie konta dostępowego do Archiwum - wtedy możesz się logować. Sprawdź, proszę, czy taką wiadomość masz u siebie na skrzynce. Jeśli w dalszym ciągu nie będziesz mógł się zalogować, zapraszam do miejsca spotkań - tam możesz usunąć dane logowania lub je zmienić. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
77
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 4 (2 365 wyświetleń)

Re: Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Wiadomość otrzymałem. Sms-y z kodem otrzymuję. Aktualnie w momencie wpisanie loginu, a następnie jednorazowego kodu u góry strony kręci się pomarańczowe kółko przez kilkanaście minut i nic się nie dzieję.

Odpowiedz
0 Lajków
cezary0418
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
30-05-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 347 wyświetleń)

Re: Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Prosimy, spróbuj wyczyścić dane przeglądarki (cookiesy) lub skorzystaj z okna prywatnego (incognito). Jeśli to nie pomoże, to prosimy zgłoś nam tę sytuację pod numerem 32 357 00 69.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 301 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy