Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Moje ING mobile (klawiatura do wprowadzania PIN-u)

We wszystkich aplikacjach bankowych, które testowałem (Millennium, IKO, PeoPay, Revolut), do wpisywania PIN-u mam do dyspozycji wewnętrzną klawiaturę. Jednak w ING wyskakuje ta zainstalowana na smartfonie. Czy nie uważacie, że to wpływa negatywnie na bezpieczeństwo (większa szansa na przechwycenie).
Odpowiedz
0 Lajków
iooo3000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
21-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 424 wyświetleń)

Re: Moje ING mobile (klawiatura do wprowadzania PIN-u)

Nasza aplikacja posiada wiele zabezpieczeń. Klawiatura systemowa nie obniża poziomu bezpieczeństwa. 
Aby bezpiecznie korzystać z aplikacji najważniejsze, aby przestrzegać zasad, z którymi możesz zapoznać się tutaj:
ttps://www.ing.pl/indywidualni/aplikacja-mobilna/bezpieczenstwo-aplikacji-mobilnej
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (4 390 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Miesiace do wyliczeni dochodu

Średni dochód netto gospodarstwa domowego wylicza się na podstawie ostatnich 3 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku. Więc jeśli wniosek składasz w maju  - nie bierzesz tego miesiąca pod uwagę. 

19-05-2024
Rata kredytu

Podniosła mi się rata kredytu hipotecznego chociaż stopy procentowe są na niezmienne. Czym to jest spowodowane?

19-05-2024
Re: Mieszkanie od ojca

W tej sprawie powinieneś się skontaktować z radcą prawnym, który wyjaśni Ci z jakich możliwości możesz skorzystać i wskaże, które rozwiązanie będzie najlepsze.

18-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy