Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Piękna sprawa. Dwa tygodnie temu otworzyłem na nową spółkę rachunek firmowy a w poniedziałek idę go zamknąć Emotikon: Szczęśliwy

Dobrze, że jeszcze faktur nie zaczęliśmy wystawiać.

Gratulacje ING.

Odpowiedz
0 Lajków
piotrloopus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-02-2022
Wiadomość 21 z 36 (8 609 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Tak długo czekałem na apke a tu lipa nie sądziłem że ING będzie takie ograniczone i nie wyda aplikacji gdzie inne banki już ją mają i widać że lepiej dbaja o swoich klientów
Odpowiedz
0 Lajków
Otoha
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
26-02-2022
Wiadomość 22 z 36 (8 494 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

czyli pisząc wcześniej o analizowaniu i pracach nad udostępnieniem aplikacji w app gallery oszukiwaliście swoich klientów...

Odpowiedz
0 Lajków
tori94
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-09-2022
Wiadomość 23 z 36 (7 023 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Nie nowość, zarząd ING chodzi na krótkiej smyczy administracji usa. Kiedyś był innowacyjny bank a teraz bank emerytów PKO BP ich wyprzedza obsługą. Czas zamykać konto jeśli blokują aplikację bo nie chce im się zapłacić działu IT aby wydali swoją apkę w App Gallery.

Satrapa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
11-03-2021
Wiadomość 24 z 36 (6 656 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Rozumiemy, że ta sytuacja jest dla Was niekomfortowa. Obecnie, jeżeli nie macie możliwości skorzystania, na przykład ze sklepu App Store/Google Play możecie korzystać z bankowości internetowej dostępnej po zalogowaniu na stronie naszego banku. Bezpieczeństwo aplikacji jest dla nas priorytetem, dlatego nie udostępniamy jej w innym miejscu.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 25 z 36 (6 632 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

A blikiem zapłacę poprzez przeglądarkę? odpowiedź brzmi NIE, chciałem ale nie można bo tylko przez aplikację!

Odpowiedz
0 Lajków
Satrapa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
11-03-2021
Wiadomość 26 z 36 (6 612 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Ta sama sytuacja jest z opłacaniem parkowania (Mobilet), przez przeglądarkę to nie działa.

Odpowiedz
0 Lajków
maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 27 z 36 (6 590 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Kupiłem nowy telefon i zonk! Cała konkurencja w AppGallery jest, lwa nie ma...
Od dłuższego czasu nie korzystam z karty fizycznej. Gotówkę muszę wypłacić raz w miesiącu (blik), za resztę do tej pory płaciłem NFC (pierwotnie kartą w telefonie, ale nie wysłano mi nowej po przeterminowaniu, więc przeszedłem na Blika zbliżeniowego). Teraz nie mam jak zapłacić, ani wypłacić pieniędzy.
A później płacz, że wszędzie tyle plastiku. Ja chciałem swoją cegiełkę dla planety dołożyć i nie zamawiać karty fizycznej. Nie daliście wyboru...
Odpowiedz
0 Lajków
Planista
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-11-2022
Wiadomość 28 z 36 (6 180 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Dziękujemy za Twoją sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego działu. Na chwilę obecną nie planujemy wprowadzenia aplikacji do AppGalelery. Każdy sygnał  naszych klientów jest dla nas ważny. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 29 z 36 (6 158 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Hej #Planista, oto moja rada - zmień bank. Ja już to zrobiłem i nie ma tragedii jak się wydawało, da się przyzwyczaić... Konta w Ing jeszcze istnieją (bo są powiązane z urzędami i nie chce mi się tego zmieniać) ale jest na nich 0zł, robię tylko raz w miesiącu transakcję kartą na 300zł żeby nie było opłaty i jest git Emotikon: Szczęśliwy
Oczywiście u konkurencji płacę telefonem bez żadnego problemu i łaski a jeszcze niektóre banki (dostępne na AppGallery) sporo kasy oferują za otwarcie konta Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 30 z 36 (6 151 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy