Płatności

Odpowiedz

Wypłata BLIKIEM z innych bankomatów niż ING.

Witam, mam pytanie a mianowicie dlaczego ING pobiera prowizję 5zł za wypłaty Blikiem z innych bankomatów (1-sza bezpłatnie)? Wszystkie banki za wypłatę Blikiem nie pobiera prowizji. Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
MreaperS
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
57
6
12-06-2017
Wiadomość 1 z 4 (11 956 wyświetleń)

Re: Wypłata BLIKIEM z innych bankomatów niż ING.

Jeśli korzystasz u nas z Konta Direct lub Komfort to bezpłatnie możesz wypłacić pieniądze z bankomatów naszych i sieci Planet Cash. Dodatkowo raz w cyklu rozliczeniowym zrobisz to BLIKIEM w innym bankomacie. Druga i kolejna wypłata wiąże się z prowizją w wysokości 2,5 zł. Wynika to z naszej tabeli Opłat i Prowizji. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (11 920 wyświetleń)

Re: Wypłata BLIKIEM z innych bankomatów niż ING.

Pytanie było dlaczego ING pobiera opłatę za wypłatę blikiem z bankomatu obcego,a nie z czego wynika

Odpowiedz
0 Lajków
eniek09
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
6
03-01-2018
Wiadomość 3 z 4 (8 553 wyświetleń)

Re: Wypłata BLIKIEM z innych bankomatów niż ING.

Opłatę pobieramy, ponieważ stosujemy się do Tabeli Opłat i Prowizji. Jeśli klient skorzysta z urządzeń naszych lub sieci Planet Cash, opłaty nie pobierzemy. Dlatego, zachęcam do korzystania z bezpłatnych bankomatów. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (8 493 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy