Płatności

Odpowiedz

Przelew zagraniczny w EUR (SWIFT)

[ Edytowane ]
Mam konto ROR w walucie EURO w ING.
Chcę przelać EURO na konto na Litwie lub Ukrainie, należące do innej osoby.
Jaki jest koszt takiej operacji?
W jakim czasie odbiorca dostanie pieniądze?
Odpowiedz
0 Lajków
alexvakula
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-02-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 656 wyświetleń)

Re: Przelew EURO za granica

Przelewy w walucie EUR na konta w Jednolitym Obszarze Płatności w euro (SEPA), w tym również do krajów Unii Europejskiej, zlecone w Moim ING, w trybie standardowym są darmowe. Jeśli zlecisz, przelew w euro na Litwę nie naliczymy opłaty. Przelew w innej walucie lub poza kraje SEPA ( w tym Ukraina) zrealizujemy jako przelew walutowy. Opłata za przelew walutowy wyniesie 40 zł. Jeśli zlecisz przelew SEPA, do 17:00 w dniu roboczym, pieniądze udostępnimy w banku odbiorcy kolejnego dnia roboczego. Przelew walutowy zlecony do 17:00 udostępnimy w ciągu dwóch dni roboczych. To kiedy odbiorca będzie miał pieniądze na swoim koncie, zależy również od jego banku.

Szczegóły możesz sprawdzić również tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/platnosci/kiedy-dojdzie-przelew

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 581 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy