Płatności

Odpowiedz

Płacenie kartą VISA w Dolarach

Witam,

Posiadam karte VISA i chciałbym dokonać zakupu w sklepie internetowym gdzie płaci się w dolarach, jest to sklep z USA czy mogę normalnie dokonać tej płatności kartą którą posiadam?

Odpowiedz
0 Lajków
owolcz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-09-2017
Wiadomość 1 z 3 (15 969 wyświetleń)

Re.: Płacenie kartą VISA w Dolarach

@owolcz Kartą Visa możesz wykonywać płatności za zakupy przez Internet. Po zalogowaniu do bankowości internetowej sprawdź czy masz ustalone limity dla płatności internetowych. Możesz to zrobić wybierając zakładkę Moje finanse > Visa Zbliżeniowa > Limity transakcyjne.

Jeżeli płatność będziesz wykonywał w walucie obcej, to będzie zrobione przewalutowanie po kursie organizacji płatniczej Visa. Po naszej stronie pobierzemy opłatę w wysokości 3% kwoty transakcji.
Aktualny kurs walutowy możesz sprawdzić za pośrednictwem kalkulatora walutowego Visa.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 2 z 3 (15 901 wyświetleń)

Re.: Płacenie kartą VISA w Dolarach

Warto zastanowić się nad kontem walutowym w USD. Można podpiąć kartę, kupić dolary w kantorze online. Transakcje wyjdą taniej.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (15 635 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy