Odpowiedz

Limit zadłużenia

Mam pytanie odnośnie limitu zadłużenia na koncie. W jaki sposób spłacić zadłużenie jeśli umowa ulega zakończeniu. Czy taki limit można rozłożyć na raty i wpłacać w regularnych odstępach czasowych?
Odpowiedz
0 Lajków
iwopie0250
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-05-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 445 wyświetleń)

Re: Limit zadłużenia

Spłata wykorzystanego limitu w całości jest wymagana najpóźniej w dniu zakończenia umowy. Możesz wcześniej skorzystać z pożyczki konsolidacyjnej na spłatę tego zobowiązania. Wtedy taką pożyczką spłacasz i zamykasz limit, a sam kredyt rozkładasz na raty. Szczegóły tej oferty znajdziesz tutaj:

https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-z-konsolidacja

Jeżeli chcesz porozmawiać o szczegółach oferty, zapraszam do kontaktu z nami na czacie. Czat znajdziesz na dole strony po zalogowaniu do Mojego ING.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 404 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy