Płatności

Odpowiedz

Karta wirtualna a płatności zagranicą

Czy karta wirtualna można dokonywać płatności zagranicznych?Pytam ponieważ próbując dodać taką kartę jako forme płatności do Netflixa serwis wyrzucił informacje żebym sprawdził czy karta obsługuje płatnosci zagraniczne.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (12 615 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna a płatności zagranicą

Kartą wirtualną możesz płacić również w innych walutach niż PLN. Transakcje dokonane w innych walutach niż PLN przeliczamy na PLN z zastosowaniem kursu obowiązującego w systemie VISA w dniu przeliczenia transakcji przez VISA. Będziesz miał pobraną kwotę w PLN rozliczoną przez VISA.

Sprawdź czy masz na koncie karty wystarczające pieniądze oraz swoje obecne limity na płatności kartą:

  • w Moje ING -> Moje finanse -> Karta -> Limity transakcyjne,
  • telefonicznie 48 32 357 00 12 lub 
  • w oddziale.

Jeżeli te czynności Ci nie pomogą, to napisz do nas przez Moje ING lub zadzwoń 48 32 357 00 12.

 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (12 562 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna a płatności zagranicą

Witam,

Jaki będzie przelicznik/kurs waluty gdy będę wykonywał płatność kartą wirtualną w sklepie zagranicznym (dolary amerykańskie)?

Domyślam się, że będzie to po kursie Visa z tego przelicznika https://www.visaeurope.com/making-payments/exchange-rates . Proszę jeszcze o informację czy przeliczając płatność na podanej przeze mnie stronie muszę wpisywać jakąś wartość ( jak tak to jaką) w polu "Enter conversion fee (0-10%)"?

 

Odpowiedz
0 Lajków
wjcja
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-03-2018
Wiadomość 3 z 4 (12 290 wyświetleń)

Re: Karta wirtualna a płatności zagranicą

[ Edytowane ]

Przewalutowanie Twojej płatności na PLN będzie po kursie Visa z dnia przeliczenia transakcji przez Visa. Możesz skorzystać z kalkulatora, który zamieściłeś we wpisie.

Za płatność kartą wirtualną Visa nie pobieramy opłaty (nawet jeżeli jest w innej walucie niż PLN). W tym kalkulatorze wpiszesz 0.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (12 195 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy