Odpowiedz

wplata przez Blik

czy mozna wplacac pieniadze na konto direct lub oszczednosciowe we wplatomacie bez uzycia karty? np poprzez Blik?

Odpowiedz
0 Lajków
klamar4236
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-06-2016
Wiadomość 1 z 4 (19 391 wyświetleń)

Re.: wplata przez Blik

[ Edytowane ]

Za pomocą kodu BLIK, nie możesz wpłacić gotówki na konto bankowe. Kody BLIK umożliwiają wykonywania płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych oznaczonych „płacę z BLIK” oraz dają możliwość wypłaty gotówki z bankomatów (ING Banku, Planet Cash, PKO BP, Millennium, BZ WBK i Euronetu).

Odpowiedz
0 Lajków
DariuszK
Były moderator
Były moderator icon
28
5
25-03-2016
Wiadomość 2 z 4 (19 373 wyświetleń)

Re.: wplata przez Blik

[ Edytowane ]

Bank powinien rozważyć wprowadzenie możliwości wpłacania gotówki we wpłatomatach za pomocą kodów BLIK, zważywszy na fakt, iż ograniczył możliwości bezpłatnego wpłacania środków w oddziale do 1 w miesiącu, nie mówiąc o tym, iż konkurencja oferuje usługę wpłaty za pomocą kodów BLIK.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 3 z 4 (17 250 wyświetleń)

Re.: wplata przez Blik

Twoją propozycję odnośnie wpłat za pomocą kodów BLIK przekazaliśmy dalej.

Wpłacać pieniądze na konto osobiste można za pomocą karty płatniczej wydanej do konta. Wpłaty w urządzeniach ING oraz Planet Cash na konta osobiste są bezpłatne.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (17 189 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy