Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

bankomat zabrał mi pieniądze bez śladu wpłaty

[ Edytowane ]

Zgłoszenie: 008310/122018

Dzień dobry,

jestem bardzo zdenerwowana, dzisiaj wieczorem w Toruniu we wpłatomacie w Oddziale banku przy Szosie Chełmińskiej 26 bankomat zatrzymał mi 400 zł, po tym wyświetlil się komunikat o awarii sprzetu, wydalo mi karte, potwierdzenia nie było, środkow nie ma na koncie! Nie ma po niczym śladu!

Reklamację zglosilam przez infolinie zaraz po zajsciu. Pani z infolinii powiedziała, że nie może nikogo wysłać przy awarii sprzętu, mogę jedynie zgłosić reklamację. Na rozpatrzenie reklamacji czeka się 7 dni!!! Takie rzeczy powinny być załatwiane od razu w oddziale, najpóźniej następnego dnia (jeżeli jest już zamknięty). Nie jest moją winą wadliwe działanie wpłatomatu. Co tutaj można rozpatrywać aż siedem dni, skoro urządzenie jest monitorowane?!  Jeżeli ktoś wpłaca pieniądze, wpłatomat je zatrzymuje, takie pieniądze zwraca się od razu!

Po tych wszystkich innych ostatnich awariach tracę zaufanie do tego banku. Jeżeli przyjdzie mi czekać aż siedem dni na odzyskanie pieniędzy, które miałam przeznaczyć na opłaty, przeżywać ogromny stres, przenoszę się gdzie indziej.  I każdemu odradzę założenie tu konta.

Odpowiedz
0 Lajków
annape
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-12-2018
Wiadomość 1 z 3 (6 424 wyświetleń)

Re: bankomat zabrał mi pieniądze bez śladu wpłaty

Proszę sprawdź zakładkę wiadomości w Moim ING. Przekazano nam, że widnieją tam nowe informacje w sprawie, którą zgłosiłaś Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (6 358 wyświetleń)

Re.: bankomat zabrał mi pieniądze bez śladu wpłaty

Witam .Tez uwazam ze stanowczo za dlugo kazą czekac na załatwianie takiej sprawy..Ja przedwczoraj Wpłaciłam 200 na opłaty z terminem do 15 a na samo przeliczenke czy bankomat wzial pieniadze daja sobie czas do 20.A.ile czasu na zwrot ,tez jestem ciekawa.Powinno byc to załatwiane na już.
Odpowiedz
0 Lajków
furia81
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-05-2019
Wiadomość 3 z 3 (4 584 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy