Odpowiedz

Wplatomat

Te wplatomaty to jedna wielka porazka i zlodziejstwo ... Nazeczony w zeszly piatek chcial wplacic swoja wyplate na konto zeby oplacic rachunki a ten hu*czytaj wwplatomat za przeproszeniem ukradl nasze oszczednosci i nie zarejestrowal tranzakcji bo wyswietlil sie komuniak blad i kasy brak na koncie od razu byla infolinia a tam trzeba czekac do 8 lutego na rozwiazanie sprawy Pani tylko spisala reklamacje tylko kto zaplaci nam rachunki ja sie pytam ? Takie sprawy powinny byc od reki zalatwiane a nie poprostu zlodziejstwo. To nie 5 zl a 4700zl dzisaj znowu dzwonil Pani wyslala ponaglenie i co dalej ma czekac tylko rachunki nie poczekaja
Odpowiedz
0 Lajków
mo33
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
04-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (1 669 wyświetleń)

Re: Wplatomat

Przykro mi, że taka sytuacji miała miejsce. Rozumiemy, że ta sprawa jest dla Ciebie ważna dlatego zgłoszenia rozpatrujemy tak szybko jak tylko możemy. Proszę, aby w tej sprawie narzeczony skontaktował się z nami przez czat po zalogowaniu do Mojego ING - postaramy się sprawdzić to zgłoszenie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 668 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy