Odpowiedz

Wpłatomat

Dzisiaj w bankomacie w Czestochowi,przy ulicy Berka Joselewicza mąż wpłacał pieniądze pojawiła się awaria bankomaty pieniądze nie zostały zaksięgowane na koncie,ani nie zwrócone przez bankomat.Zadzwonił na infolinie zgłosił sprawę,pani powiedziała że potraktuje ja jako pilną,po czym w moim ing dostał wiadomość że rozpatrzą do 11 lutego.Mysle że takie sprawy są priorytetem,jest weekend a my zostaliśmy bez pieniędzy i z opłatami które mieliśmy zrobić i terazmamy czekać tyle czasu na zwrot pieniędzy.ZenadaPodaje nr zgloszenia 018656/012021
Odpowiedz
0 Lajków
Monrok4438
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-01-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 691 wyświetleń)

Re: Wpłatomat

Przykro mi, że spotkała Was taka sytuacja 😥 Przekazałam numer zgłoszenia do odpowiedniej jednostki. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 3 (1 689 wyświetleń)

Re: Wpłatomat

Dostaliśmy nowe informacje w sprawie zgłoszenia. Sprawdź proszę Wiadomości w Moim ING. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (1 627 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy