Odpowiedz

Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

Wpłatomat nie zarejestrował mojej wpłaty 4 000 zł. Złożyłam reklamację - bank odrzucił reklamacje twierdząc że nic nie wpłaciłam. Złożyłam odwołanie ...

To co się dzieję to jest jakaś paranoja. Bank zamroził moje pieniadzę których bardzo potrzebuje.

Nikt mi nawet nie chce udzielić informacji na jakim etapie jest moja reklamacja, jakie są wewnętrzne procedury itd

Numer reklamacji nr 004680/082020.

Odpowiedz
0 Lajków
mrowca77
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-08-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 444 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

@mrowca77 Przykro mi, że zaistniała taka sytuacja, która na pewno nie jest łatwa. Przesłałem prośbę o przyśpieszenie weryfikacji zrealizowanej wpłaty. Niestety, ale nie możemy Ci udzielić informacji na temat wewnętrznych procedur. W zależności od tego, z jakiego urządzenia korzystałaś, wysyłamy monit o rozliczenie urządzenia. Dodatkowo operator usługi BLIK udostępnia nam informację o danej transakcji. To w całości pozwala nam na sprawdzenie zrealizowanej wpłaty.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (2 439 wyświetleń)

Re: Wpłatomat nie zrejestrował mojej wpłaty

mrowca77 Czy otrzymałaś nowe informacje w sprawie swojego zgłoszenia w Moim ING? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 3 z 3 (2 343 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy