Odpowiedz

Reklamacja

Dzień dobry. W sobotę wpłacałam w bankomacie Planet Cash pieniądze, niestety na ekranie pojawiła się informacja błąd modułu wpłat , zabrano mi pieniadze w kwocie 2800zl,żadnego potwierdzenia,żadnego wydruku, skontaktowałam się na infolini Planet Cash gdzie przekierowano do banku , przyjęto reklamacje o numerze 020800/092022, jak mogę przyspieszyć rekalamacje, napisali że maja czas do 14 października lecz ja potrzebuje tych pieniędzy już. Czy można przyspieszyć tą sprawę ponieważ naprawdę to dla mnie ważne.
Dziękuję
Odpowiedz
0 Lajków
domsal9048
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
26-09-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 241 wyświetleń)

Re: Reklamacja

domsal9048 Wysłaliśmy w tej sprawie prośbę o przyśpieszenie rozpatrzenia zgłoszenia. Mamy nadzieję, że szybko otrzymasz odpowiedź. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 196 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy