Odpowiedz

Re: Re.: Przekręt na wpłatomacie

Ja wpłacałam 60 tys ale zdążyłam wsadzić do bankomatu 25tys (mogłam dalej wpłacać a wtedy szukałabym 60) 

mam nadzieje , że tepieniądze się znajdą , ponieważ " każdy twierdzi" pracownicy banku , pracownicy infolinii jak również rzecznik finansowy z którym dzisiaj rozmawiałam - w bankomacie nic nie ginie/ mogło tylko być źle przeliczone / zobaczymy 

 

Żałuje że wpłaciłam te pieniądze mogłam wybrać bank  z możliwością wpłaty w okienku tak dużej kwoty , 

Dobrze że Państwu oddali pieniądze z banku / jeżeli oddali to te pieniądze musiały się znaleść / nikt z własnej kieszeni Państwu prezentu nie zrobił 

 

Ja już nigdy nie będę korzystać z takiej formy wpłaty pieniędzy bo to jest za duże ryzyko 

mam nadzieje że moje pieniądze też się znajdą, pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 11 z 14 (3 653 wyświetleń)

Re: Re.: Przekręt na wpłatomacie

Nie, do końca powtarzali, to o czym Pan pisze - że bankomat/wpłatomat został już przeliczony i to kilkukrotnie (z powodu naszej reklamacji) i pieniędzy nie ma. Jedynie nasza (konkretnych użytkowników ING) historia itp. 

Mam nadzieję, że Panu też się uda odzyskać pieniądze. 

Odpowiedz
0 Lajków
Enco
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
12-04-2019
Wiadomość 12 z 14 (3 650 wyświetleń)

Re.: Przekręt na wpłatomacie

Przyszła do mnie kolejna odpowiedź banku że nie ma nadwyżki w bankomacie ( który został sprawdzony przez zewnętrzną firmę ) szukałam w sieci informacji natrafiłam na artykuł , w którym właściciel takiej zewnętrznej firmy sam zgłosił się do prokuratury ,że jego pracownik okrada bankomaty w trakcie napełniania ........ 

 http://bialystok.wyborcza.pl/bialystok/1,35241,7672528,Pracownik_banku__Zamiast_napelniac___okradal_...

 

a mnie pracownicy banku informują że pracownicy to nie złodzieje że nic nigdy im nie zginęło !

Im nie mnie zginęło 15tys w bankomacie / zgłosiłam sprawę do rzecznika finansowego i prokuratury / 

Bank mi odpisał że prokuratura może wystąpić o monitoring mnie nie można ! 

Pracuje jako pośrednik nieruchomości we własnym biurze / każdy mój klient się o tej sytuacji dowie / a jak będzie chciał kredyt w ing to nie ze mną 

ten bank traktuje klientów jak oszustów 

15 tys to jest dopiero przekręt!

Odpowiedz
0 Lajków
Beata1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
09-05-2019
Wiadomość 13 z 14 (3 422 wyświetleń)

Re: Re.: Przekręt na wpłatomacie

Ja wpłacałam 60 tys ale zdążyłam wsadzić do bankomatu 25 tys (mogłam dalej wpłacać a wtedy szukałabym 60) 

mam nadzieje , że te pieniądze się znajdą , ponieważ " każdy twierdzi" pracownicy banku , pracownicy infolinii jak również rzecznik finansowy z którym dzisiaj rozmawiałam - w bankomacie nic nie ginie/ mogło tylko być źle przeliczone / zobaczymy 

 

Żałuje że wpłaciłam te pieniądze mogłam wybrać bank  z możliwością wpłaty w okienku tak dużej kwoty , 

Dobrze że Państwu oddali pieniądze z banku / jeżeli oddali to te pieniądze musiały się znaleść / nikt z własnej kieszeni Państwu prezentu nie zrobił 

 

Ja już nigdy nie będę korzystać z takiej formy wpłaty pieniędzy bo to jest za duże ryzyko 

mam nadzieje że moje pieniądze też się znajdą, pozdrawiam

 
Użytkownik istnieje tylko zmieniłam login na Beata1976 
Odpowiedz
0 Lajków
Beata1976
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
09-05-2019
Wiadomość 14 z 14 (3 508 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy