Odpowiedz

PROBLEM Z BANKOMATEM

Witam.

 

Dzisiaj w bankomacie euronet chciałem wypłacić 600zł.Wpisałem kwotę,pin itd. pojawił się napis,że transakcja jest realizowana lecz widniał on dłużej niż zwykle.Nie było też słychać charatkerystycznego dźwięku jaki wydaje bankomat przy podawaniu pieniędzy.Nagle pojawił się komunikat o błędzie transakcji i że nie zostanie ona zrealizowana.Karta się wysunęła bez żadnego potwierdzenia.Gdy wróciłem do domu zauważyłem,że ta kwota została pobrana z mojego konta.Nie wiem co robić i czego się spodziewać.Bardzo proszę o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
Zavi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-04-2016
Wiadomość 1 z 2 (7 169 wyświetleń)

Re.: PROBLEM Z BANKOMATEM

W kwestii transakcji, nie mamy możliwości jej wycofania. Po wykonaniu transakcji powstaje blokada na określoną kwotę i utrzymuje się maksymalnie do 11 dni kalendarzowych

Proszę więc obserwować tę blokadę, dopiero w momencie kiedy kwota będzie rozliczona ( blokada zniknie, a obciążenie zauważysz w zakładce Historia ), proszę o kontakt celem złożenia reklamacji.

Odpowiedz
0 Lajków
NikolaK
Były moderator
Były moderator icon
18
7
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 138 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy