Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Ciągły śmietnik w oddziałach banku przy bankomatach

Dziwi mnie, że od tylu lat w każdym oddziale banku, w miejscu gdzie stoją bankomaty (a więc po wejściu do banku, ale przed wejściem do samego oddziału) jest śmietnik z rozrzuconych wydruków z bankomatu.

 

Wystarczyłoby tak jak w innych cywilizowanych bankach zamontować w każdym takim pomieszczeniu niewielki śmietnik, a również bardzo pożądana byłaby niewielka półeczka, która byłaby bardzo dużym udogodnieniem podczas stania przy bankomacie.

 

Nie wierzę również, że problem nie jest znany u osób zarządzających ING. Przecież obsługa oddziału dzień w dzień musi sprzątać te śmieci, o czym przełożeni również na pewno są informowani.

 

Czy bank ING zamierza zrobić coś z tym wstydliwym (przyziemniej dla poważnego banku) problemem?

Liczę na konkretną i rzeczową odpowiedź. A jeżeli w/w rozwiązania nie są stosowane to z jakich przyczyn.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
tomasztomasz1
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 515 wyświetleń)

Re: Ciągły śmietnik w oddziałach banku przy bankomatach

@tomasztomasz1 Dziękuję za Twoje sugestie. Przekazałem je do odpowiedniego zespołu. Aktualnie ze względu na przepisy przeciwpożarowe taki kosz nie może być zamontowany Emotikon: Smutny Co do półki, to dobry pomysł. Możliwe, że kiedyś się pojawią. Za porządek przy bankomatach w oddziale odpowiada sam oddział. Zapewniam Cię, że bałagan pozostawiony przez innych klientów banku sprzątamy systematycznie w godzinach otwarcia oddziału. Niestety nie mamy wpływu na zachowanie osób, które korzystają z naszych urządzeń. Mamy nadzieję, że większa liczba klientów, zwróci na to uwagę i sami nie pozostaną bierni w sytuacji, gdy ktoś w ich obecności zostawia taki wydruk przy naszych urządzeniach.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 464 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy