Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Bankomatów Planet Cash w Łodzi jest jak na lekarstwo a miało być tak pięknie chyba czas po 12 latach rozejrzeć się za inna opcją.

Dla stałych klientów nic nie macie do zaoferowania, lata ubiegłe to przynajmniej bezproblemowe pobranie gotówki a teraz ... żenada.

Odpowiedz
0 Lajków
szafirek13
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-02-2016
Wiadomość 31 z 39 (14 503 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów


tvman pisze:

Dziękuję za uwagę a kolega z postów wcześniej może podzieliłby się tym bankiem bez opłat bo mnie też w tym miesiącu wkurzyło szukanie bankomatu, nawet w głupiej Łodzi nie jest to takie proste bo przy większości Biedronek oczywiście Euronet. Tak jak mnie zachęciliście do transakcji bezgotówkowych i używania karty tak szybko zniechęciliście do tego poszukiwaniem bankomatu bez prowizji. 


Chyba zostałem wywołany do tablicyEmotikon: Szczęśliwy

Nie chcę podawać konkretnych nazw bo nie wiem czy to zgodne z regulaminem forum itd.

Wystarczy wpisać w google "darmowe konto bankowe" pierwszy link jest zestawieniem z lutego 2016. Ja akurat wybrałem bank z pozycji 3, są też inne. Skorzystałem już z wypłat za granicą z konta euro i "zarobiłem" 30 euro, które bym oddał ING w postaci 6-procentowego haraczu. Naprawdę są alternatywy.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 32 z 39 (14 292 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

oj wstyd.... jako stały klient od ponad 10 lat, żałuje że wprowadzacie zmiany na gorsze i zastanawiam się nad zmianą banku... a co gorsza namówiłem teściów do przejścia do ING... oni mieszkają w Sulejowie i najbliższy darmowy bankomat mają 15 kilometrów od domu.... to juz nie jest nawet śmieszne to jest żałosne....

Odpowiedz
0 Lajków
Skrobek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-02-2016
Wiadomość 33 z 39 (14 268 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

@Skrobek ja tak mialem z rodzicami byli zadowoleni ze wkoncuu nie musza placic haraczu, a tu po polroku ING wprowadza haracz i brak mozliwosci wyplacania jezeli nie zaplacisz w poblizu maja tylko bankomaty PKO/EURONET/MILENIUM/i jakis spoldzielczy czyli kazdy platny po 1 wyplacie, a do darmowego ING maja moze z 5km a ni jest jeszcze placowka Express ING w Carefour ale tam nic nie moga zrobic chyba ze chcesz kredyt to tego Ci dadza super kur swietnie a wyplace sobie go z platnego bankomatu.
Nie liczą się już Ludzie
Odpowiedz
0 Lajków
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 34 z 39 (14 026 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

Przykro nam, że taka sytuacja ma miejsce. Sprawdź, czy w okolicy nie ma bankomatu sieci Planet Cash.  Dodatkowo bezpłatnie możesz korzystać z usługi Cash Back. Czyli przy okazji płacenia kartą w sklepie, sprzedawca może wydać kwotę do 300 zł.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Były moderator
Były moderator icon
136
42
04-09-2015
Wiadomość 35 z 39 (13 952 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

@IwonaP rodzice sa juz starzy nie rozumieja i nie wiedzieli by jak skorzystac z cash back i nie nie ma planet cash
Nie liczą się już Ludzie
Odpowiedz
0 Lajków
strach
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
17
20-11-2015
Wiadomość 36 z 39 (13 941 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

[ Edytowane ]

Korzystanie jest naprawdę proste. Punkty w których można wybrać do 300 zł to np: Delikatesy Alma, stacja Bliska, Carrefour, drogeria Dayli, Dino, Freshmarket, Twój Market, Krakowski Kredens, Małpka, Saturn, Media Markt, Żabka, Ruch oraz na wybranych stacjach Orlen.

 

... oraz wiele innych, które przy wejściu lub przy kasie oznaczone są logiem VISA CASH BACK.

 

Wystarczy,  że przy kasie poinformujesz kasjerkę, że chcesz jeszcze dostać np: 100 zł gotówki. Płatność zatwierdzasz tak samo jak zakupy, kodem PIN do karty.

 

Cash BackCash Back

 

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 37 z 39 (13 871 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

Korzystanie z Cash Back na pewno jest proste. Jednak chodzi o coś innego, o brak możliwości wypłaty gotówki z bankomatu bez prowizji w małych miejscowościach, w których nie ma bankomatu Planet Cash ani ING, a do najbliższego bezpłatnego jest bardzo, bardzo daleko. Poza tym usługa Cash Back powinna służyć do okazjonalnego pobrania gotówki podczas płacenia kartą za zakupy, a nie ma być wymuszaniem kupowania czegokolwiek, aby dostać w razie potrzeby pieniądze z kasy sklepowej.

 

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 38 z 39 (13 849 wyświetleń)

Re.: Brak bankomatów oraz od 2016r, oplata za wypłaty z innych bankomatów

@GrzegorzG wszystko ładnie pięknie, ale nie wiem czy zauważyłeś o jakich miejscowościach mówimy... najblizszy Media, Żabka itd to ponad 15 kilometrów od Sulejowa,  Alma i pozostałe to już ponad 60 km....

Odpowiedz
0 Lajków
Skrobek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
08-02-2016
Wiadomość 39 z 39 (13 772 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy