Odpowiedz

Awaria wplatomatu po wpłacie

Witam, wpłaciłem dzis we wplatomacie kwotę na swoje konto. Wplatomat zabrał pieniądze, zaczął przeliczać po czym pojawił sie komunikat o awarii. Następny komunikat mówił ze automat jest nieczynny, po czym zwrócił mi kartę ale gotowki juz nie. Chwilę jeszcze poczekałem, słychać było ze maszyna deponuje pieniadze. Reklamacja zgłoszona przez infolinię, nr 108838/022023. Proszę o jej spriorytetyzowanie, przez błąd wplatomatu pozostaję bez środków - także sprawa dla mnie superpilna.
Dziękuję
Odpowiedz
0 Lajków
Lukas2
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-02-2023
Wiadomość 1 z 3 (1 981 wyświetleń)

Re: Awaria wplatomatu po wpłacie

Przekazałam prośbę do działu reklamacyjnego. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (1 937 wyświetleń)

Re: Awaria wplatomatu po wpłacie

Dostaliśmy sygnał, że w Twojej sprawie są dostępne nowe informacje. Znajdziesz je w Moim ING, w zakładce Wiadomości.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 3 z 3 (1 811 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy