Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Łódź - osiedle Retkinia - zlikwidowana placówka dalej widnieje na mapie/dostępność wpatomatu

Witam serdecznie,

 

Jestem klientem banku  od lat, ale coraz bardziej kłopotliwe staje się korzystanie z usług banku. Jestem mieszkańcem miasta Łodzi i  tak duże łódzkie osiedle  jak Retkinia zostało pozbawione placówki oddziału banku. Do najbliższych oddziałów mam ok. 5 km.

Nie istniejąca już placówka przy ulicy Retkińskiej 85 nadal wyświetla się na mapie wpłatomatów i placówek

Z kolei chcąc skorzystać z wpłatomatu przy ulicy Pabianiciej 245 w Centrum Handlowym Port Łódź powitała mnie informacja o awarii modułu co uniemożliwiło wpłacenie gotówki na konto. Nie jest to komfortowa sytuacja, ale bank w tej chwili moim zdaniem nie wychodzi frontem do klienta a wręcz zawęża swoją sferę działalności co być może zmusi mnie w przyszłości do znalezienia lepszej alternatywy.

 

Pozdrawiam

 

Odpowiedz
0 Lajków
Wolnygosc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-01-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 416 wyświetleń)

Re: Łódź - osiedle Retkinia - zlikwidowana placówka dalej widnieje na mapie/dostępność wpatomatu

Przekazałam Twoją sugestie odnośnie oddziału na tym osiedlu do odpowiedniego zespołu. Placówka, o której piszesz nie jest już widoczna na mapie dostępnej na naszej stronie. W okolicy osiedla Retkinia znajdują się trzy wpłatomaty - przy ul. Retkińskiej 79C, al. Kar. Wyszyńskiego 29, ul. Wyszyńskiego 99. Możesz z nich korzystać Emotikon: Szczęśliwy Przyjęłam również zgłoszenie dotyczące urządzenia przy ul. Pabianickiej 245. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 366 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy