Mówimy „Po prostu”

Odpowiedz

Nagroda użytkownika miesiąca

Witam w grudniu dostałam wiadomość prywatną od menadżera społeczności JoannaZ w sprawie niespodzianki za aktywność na forum. Poproszono mnie o adres domowy do wysyłki. W styczniu dostałam kolejną wiadomość że podobno paczka wróciła do nadawcy. Nie otrzymałam żadnej przesyłki ani awiza że cokolwiek do mnie było nadane. Niestety JoannaZ nie odpowiada na wiadomości. Czy jest to faktycznie że osoby są nagradzane czy po prostu wyłudzanie danych adresowych?
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 1 z 8 (9 458 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

Cześć @Alutka11 użytkownicy faktycznie są nagradzani w konkursie użytkownik miesiąca. Przesyłka, którą wysyłaliśmy do Ciebie nie jest jednak związana z tym konkursem. Po prostu staramy się pamiętać o osobach aktywnych w naszej Społeczności przy innych okazjach Emotikon: Szczęśliwy Nie martw się, przesyłka została nadana na wskazany nowy adres. Spodziewaj się jej w tym tygodniu. Niestety gdy wysyłaliśmy kurierem na pierwszy adres podany przez Ciebie - przesyłka wróciła do nas Emotikon: Smutny
---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 2 z 8 (9 447 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

Aha rozumiem, nie dostawałam odpowiedzi na wiadomości dlatego zmartwiło mnie że podałam dane adresowe.. dziękuję zatem za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 3 z 8 (9 439 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

JoannaZ czy mogłabym prosić o nr przesyłki w wiadomości prywatnej? Ponieważ poprzednio kurier nie zostawił nawet awiza że był ani żadnej informacji a w domu jestem cały czas.
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 4 z 8 (9 390 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

@Alutka11 była to przesyłka kurierska, nie Pocztą Polską, dlatego nie było awizo. Nie znamy Twojego telefonu dlatego też kurier nie mógł informować o nadchodzącym doręczeniu. Więcej informacji przekażę wkrótce w wiadomości prywatnej.

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 5 z 8 (9 379 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

JoannaZ nawet kurier ma obowiązek zostawienia informacji że była próba doręczenia, powinny być dwie próby. Tutaj nie było żadnej niestety. Czekam zatem na wiadomość prywatną.
Odpowiedz
0 Lajków
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 6 z 8 (9 370 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

[ Edytowane ]

@Alutka11 dzięki za update na priv. Cieszę się, że paczka dotarła. Pozdrawiamy Emotikon: Szczęśliwy

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 7 z 8 (9 123 wyświetleń)

Re.: Nagroda użytkownika miesiąca

Tak dziękuję za wyróżnienie i pozdrawiam!Emotikon: Szczęśliwy
Alutka11
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
39
1
09-03-2019
Wiadomość 8 z 8 (9 084 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy