Odpowiedz

Spolecznosc ING vs. Forum ING

Mam pytanie: w jaki sposób działaja te dwa oryginlane fora: z jednej nasze Spolecznosc ING a z drugiej Forum.ingank.pl.

Loginy i tu i tu są osobne a tematyka podobna. Czy w naszym statusie jest na to jakaś "mądra" odpowiedz czy po prostuEmotikon: Mrugający?

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 1 z 16 (76 212 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

@Keicam, po pierwsze - dzięki za to pytanie. Świadczy o Twojej czujności Emotikon: Mrugający

 

Odpowiedź jest prosta: Na dniach zamykamy stare forum i działamy już w ramach Społeczności ING. Mamy nadzieję, że się tu rozgościcie Emotikon: Szczęśliwy

PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 2 z 16 (76 208 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

Można dużo pisać o starym forum i nowym ale to co się świetnie sprawdzało w starym a nie widzę tej funkcjonalności w nowym to linki do: "Ostatnie posty" i "Ostatnie tematy".
Proponuję dopisac tą funkcjolanosc do nowego forumEmotikon: Szczęśliwy
Dzis chcialem wejsc na "nowe" forum i wrocilem do starego bo tam sie wiecej dzieje a i jest ta funkcjolanosc o ktorej pisalem powyzeEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 3 z 16 (76 076 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

[ Edytowane ]

Po zalogowaniu w banerze nad wyszukiwarką pojawia się link "wpisy od ostatniego logowania", https://spolecznosc.ingbank.pl/-/forums/unreadpostspage/.

Czy teraz będziesz tu częściej zaglądać?

Swoją drogą, zastanowimy się, jak wyeksponować ten link.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 4 z 16 (76 048 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

Ta funkcjonalnosc nie istnieje dla mnie po to bym czesciej lub rzadziej tu zagladalEmotikon: Szczęśliwy.
Glownie ma sluzyc do tego bym z wieksza ochota i motywacja tu wracal. Brak takich rozwiazan uniemozliwia to obecnie.
Obecne rozwiazanie jest zle bo:
1. Wamaga zalogowania
2. Jest kompletnie niewidoczne na stronie.
W starym Forum bylo to lepiej rozwiazaneEmotikon: Szczęśliwy
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 5 z 16 (76 002 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

@Keicam, dzięki za sugestię - zastanowimy się nad tym ponownie.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 6 z 16 (75 987 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

A ja zapytam ekipę ING czy i kiedy będzie responsywna strona spolecznosc.ing.pl - obecnie cieżko pisze się via mobile gdy strona nie jest RWD Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 7 z 16 (75 219 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

[ Edytowane ]

@pd, styczeń/luty 2016 powinno być juz łatwiej Emotikon: Mrugający Będziemy Was informować na bieżąco.

PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 8 z 16 (75 214 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

super sprawa, czekamy wszyscy
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 9 z 16 (74 974 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

Dlaczego nie można było przemigrować loginów i haseł? Jeśli technicznie nie było to możliwe (w XXI wieku trudno w to uwierzyć) to przydałaby się informacja o co chodzi. Nieco zdębiałem gdy mój login nie działał, a gdy testowo założyłem nowe konto na ten sam login i przeszło to już w ogóle zacząłem się zastanawiać, czy nie dałem się nabrać na jakiś lewy projekt.

Co do czytelności tego forum - idziecie w złą stronę moim zdaniem. Jest to wszystko rozlazłe strasznie i kulfoniaste. Podobnie rzecz wygląda z nowym interfejsem konta online. Lubię konsolidację danych. Już przy obecnym rozwiązaniu pamiętam ludzie niektórzy narzekali, że traktujecie klientów jak dzieci wprowadzając piktogramy itp. W tej chwili już w ogóle czuję się jak w domowym przedszkolu. Bank to powinna być poważna instytucja, a nie szata graficzna niczym z konta junior.
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
82
26
21-01-2016
Wiadomość 10 z 16 (73 020 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy