Odpowiedz

Spolecznosc ING vs. Forum ING

Mam pytanie: w jaki sposób działaja te dwa oryginlane fora: z jednej nasze Spolecznosc ING a z drugiej Forum.ingank.pl.

Loginy i tu i tu są osobne a tematyka podobna. Czy w naszym statusie jest na to jakaś "mądra" odpowiedz czy po prostuEmotikon: Mrugający?

Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 1 z 16 (76 616 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

@Keicam, po pierwsze - dzięki za to pytanie. Świadczy o Twojej czujności Emotikon: Mrugający

 

Odpowiedź jest prosta: Na dniach zamykamy stare forum i działamy już w ramach Społeczności ING. Mamy nadzieję, że się tu rozgościcie Emotikon: Szczęśliwy

PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 2 z 16 (76 612 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

Można dużo pisać o starym forum i nowym ale to co się świetnie sprawdzało w starym a nie widzę tej funkcjonalności w nowym to linki do: "Ostatnie posty" i "Ostatnie tematy".
Proponuję dopisac tą funkcjolanosc do nowego forumEmotikon: Szczęśliwy
Dzis chcialem wejsc na "nowe" forum i wrocilem do starego bo tam sie wiecej dzieje a i jest ta funkcjolanosc o ktorej pisalem powyzeEmotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 3 z 16 (76 480 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

[ Edytowane ]

Po zalogowaniu w banerze nad wyszukiwarką pojawia się link "wpisy od ostatniego logowania", https://spolecznosc.ingbank.pl/-/forums/unreadpostspage/.

Czy teraz będziesz tu częściej zaglądać?

Swoją drogą, zastanowimy się, jak wyeksponować ten link.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 4 z 16 (76 452 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

Ta funkcjonalnosc nie istnieje dla mnie po to bym czesciej lub rzadziej tu zagladalEmotikon: Szczęśliwy.
Glownie ma sluzyc do tego bym z wieksza ochota i motywacja tu wracal. Brak takich rozwiazan uniemozliwia to obecnie.
Obecne rozwiazanie jest zle bo:
1. Wamaga zalogowania
2. Jest kompletnie niewidoczne na stronie.
W starym Forum bylo to lepiej rozwiazaneEmotikon: Szczęśliwy
Keicam
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
126
61
13-11-2015
Wiadomość 5 z 16 (76 406 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

@Keicam, dzięki za sugestię - zastanowimy się nad tym ponownie.

Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 6 z 16 (76 391 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

A ja zapytam ekipę ING czy i kiedy będzie responsywna strona spolecznosc.ing.pl - obecnie cieżko pisze się via mobile gdy strona nie jest RWD Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 7 z 16 (75 623 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

[ Edytowane ]

@pd, styczeń/luty 2016 powinno być juz łatwiej Emotikon: Mrugający Będziemy Was informować na bieżąco.

PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 8 z 16 (75 618 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

super sprawa, czekamy wszyscy
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 9 z 16 (75 378 wyświetleń)

Re.: Spolecznosc ING vs. Forum ING

Dlaczego nie można było przemigrować loginów i haseł? Jeśli technicznie nie było to możliwe (w XXI wieku trudno w to uwierzyć) to przydałaby się informacja o co chodzi. Nieco zdębiałem gdy mój login nie działał, a gdy testowo założyłem nowe konto na ten sam login i przeszło to już w ogóle zacząłem się zastanawiać, czy nie dałem się nabrać na jakiś lewy projekt.

Co do czytelności tego forum - idziecie w złą stronę moim zdaniem. Jest to wszystko rozlazłe strasznie i kulfoniaste. Podobnie rzecz wygląda z nowym interfejsem konta online. Lubię konsolidację danych. Już przy obecnym rozwiązaniu pamiętam ludzie niektórzy narzekali, że traktujecie klientów jak dzieci wprowadzając piktogramy itp. W tej chwili już w ogóle czuję się jak w domowym przedszkolu. Bank to powinna być poważna instytucja, a nie szata graficzna niczym z konta junior.
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
87
26
21-01-2016
Wiadomość 10 z 16 (73 424 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy