Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

Problem ze zmianą hasła na forum.

Cześć.

Musiałem na szybko założyć konto, bo w swoim starym zapomniałem hasła, a próba zmiany kończy się wysłaniem przez ING maila, który trafia do spamu i jest uznany przez google jako niebezpieczny o treści:

"Aby zmienić hasło, kliknij: Zmień hasło

Uwaga: Ze względów bezpieczeństwa łącze wygasa po kilku godzinach.

Zaloguj się do Społeczności

Dziękujemy za dołączenie do Społeczności ING! Mamy nadzieję, że będziesz nas często odwiedzać.

Pozdrawiamy!"

Sęk w tyk, że tutaj nie idzie w nic kliknąć, nie ma żadnego hiperłącza, ani linku 🤔

Dziękuję i życzę miłego weekendu.
Odpowiedz
0 Lajków
Pòłpasiec
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
15-04-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 668 wyświetleń)

Re: Problem ze zmianą hasła na forum.

Dziękujemy za zgłoszenie - sprawdziliśmy to i zaobserwowaliśmy podobne sytuacje przy próbie odzyskania hasła 😢 Przekazałam sprawę do naszych specjalistów.

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 538 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy