Odpowiedz

Nasze aktywności

Chciałbym zapoczątkować pewien wątek dotyczący naszych hobby - każdy chyba jakieś ma poza bankowością Emotikon: Mrugający

Być może kiedyś będziemy mogli spotkać się w ramach jednego nich i wspólnie oddać się wybranej pasji… Może jestem zbyt tajemniczy, ale zaraz wyjaśnię. Nie wiem jakie są dalsze plany związane ze spotkaniami w ramach społeczności, ale jeśli kiedyś, nawet za rok albo dwa uda się nam spotkać i zrobic coś wspólnie to będzie super.

Zacznę od siebie, moje aktywności to: tenis, motocykl i offroad. O innych, mniejszych nie wspominam. Mój pomysł polega na zebraniu aktywności innych osób i stworzeniu listy. Być może któreś będą się powtarzać i np zorganizujemy sobie jakiś turniej tenisowy na korcie w Łodzi, bądź zorganizujemy wycieczkę moto po krajach ościennych tudzież po Bieszczadach (bo czemu nie) a może wybierzemy się kiedyś w jakiś lekki teren pojeździć stosownymi maszynami 4x4 - kto wie? Emotikon: Mrugający

Co o tym myślicie?
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 1 z 12 (109 079 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

Fajny pomysł Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 2 z 12 (109 061 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

Jestem za Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
3
3
28-10-2015
Wiadomość 3 z 12 (109 040 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

No ale za czym? Emotikon: Mrugający Wpisujcie swoje aktywności, stworzymy listę, popatrzymy i może uda się na coś zdecydować Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 4 z 12 (109 036 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

[ Edytowane ]

Mamy patent na sprawne zebranie tych pomysłów, ale dajmy czas Społeczności, żeby podrosła Emotikon: Mrugający Czy będzie ok, jeśli wrócimy do tematu za jakiś czas?

Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 5 z 12 (109 031 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

oczywiście Emotikon: Mrugający
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 6 z 12 (109 028 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

Najłatwiej mnie chyba spotkać na konferencjach technologicznych i koncertach Emotikon: Szczęśliwy To właśnie jest związane z moimi pasjami. Poza tym piłka nożna, narciarstwo, dobra książka i film Emotikon: Szczęśliwy 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 12 (109 014 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

zawsze dobrze mieć bratnią duszę, która podziela nasze pasję Emotikon: Szczęśliwy

 

Jako osoba aktywna wolny czas spędzam :

- tańcząc pole dance

-chodząc po górach (szczególna miłość do Tatr )

- uwielbiam street workout

- od niedawna ćwiczę wytrwałość z kettlami

- rozciągam się i wyciągam ( yoga; stretching)

-marzy mi się nauka tańca na kole (aerial hoop)

 

W te bardziej leniwe wieczory moją miłością jest gorąca czekolada i dobra książka.

 

 

stokrotka
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
3
3
30-10-2015
Wiadomość 8 z 12 (109 007 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

No to po raz trzeci pojawił się wątek dot. gór, ale nie uprzedzajmy faktów Emotikon: Szczęśliwy
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 9 z 12 (109 000 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

Hej Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Moje wszelkie aktywności, które uprawiam w wolnym czasie kręcą się jednak wokół czynności statycznych, spotkać mnie można wtedy najczęściej przed komputerem, grającą w cs:go Emotikon: Bardzo szczęśliwy Może jakiś turniej 5vs5 Emotikon: Bardzo szczęśliwy <3

 

pozdrawiam!

e.

EwelinaP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
05-11-2015
Wiadomość 10 z 12 (108 894 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy