Odpowiedz

Nasze aktywności

Chciałbym zapoczątkować pewien wątek dotyczący naszych hobby - każdy chyba jakieś ma poza bankowością Emotikon: Mrugający

Być może kiedyś będziemy mogli spotkać się w ramach jednego nich i wspólnie oddać się wybranej pasji… Może jestem zbyt tajemniczy, ale zaraz wyjaśnię. Nie wiem jakie są dalsze plany związane ze spotkaniami w ramach społeczności, ale jeśli kiedyś, nawet za rok albo dwa uda się nam spotkać i zrobic coś wspólnie to będzie super.

Zacznę od siebie, moje aktywności to: tenis, motocykl i offroad. O innych, mniejszych nie wspominam. Mój pomysł polega na zebraniu aktywności innych osób i stworzeniu listy. Być może któreś będą się powtarzać i np zorganizujemy sobie jakiś turniej tenisowy na korcie w Łodzi, bądź zorganizujemy wycieczkę moto po krajach ościennych tudzież po Bieszczadach (bo czemu nie) a może wybierzemy się kiedyś w jakiś lekki teren pojeździć stosownymi maszynami 4x4 - kto wie? Emotikon: Mrugający

Co o tym myślicie?
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 1 z 12 (109 110 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

Fajny pomysł Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 2 z 12 (109 092 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

Jestem za Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
3
3
28-10-2015
Wiadomość 3 z 12 (109 071 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

No ale za czym? Emotikon: Mrugający Wpisujcie swoje aktywności, stworzymy listę, popatrzymy i może uda się na coś zdecydować Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 4 z 12 (109 067 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

[ Edytowane ]

Mamy patent na sprawne zebranie tych pomysłów, ale dajmy czas Społeczności, żeby podrosła Emotikon: Mrugający Czy będzie ok, jeśli wrócimy do tematu za jakiś czas?

Odpowiedz
0 Lajków
PawełS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
22
17
06-08-2015
Wiadomość 5 z 12 (109 062 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

oczywiście Emotikon: Mrugający
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 6 z 12 (109 059 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

Najłatwiej mnie chyba spotkać na konferencjach technologicznych i koncertach Emotikon: Szczęśliwy To właśnie jest związane z moimi pasjami. Poza tym piłka nożna, narciarstwo, dobra książka i film Emotikon: Szczęśliwy 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 12 (109 045 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

zawsze dobrze mieć bratnią duszę, która podziela nasze pasję Emotikon: Szczęśliwy

 

Jako osoba aktywna wolny czas spędzam :

- tańcząc pole dance

-chodząc po górach (szczególna miłość do Tatr )

- uwielbiam street workout

- od niedawna ćwiczę wytrwałość z kettlami

- rozciągam się i wyciągam ( yoga; stretching)

-marzy mi się nauka tańca na kole (aerial hoop)

 

W te bardziej leniwe wieczory moją miłością jest gorąca czekolada i dobra książka.

 

 

stokrotka
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
3
3
30-10-2015
Wiadomość 8 z 12 (109 038 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

No to po raz trzeci pojawił się wątek dot. gór, ale nie uprzedzajmy faktów Emotikon: Szczęśliwy
pd
pd
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
31
29-10-2015
Wiadomość 9 z 12 (109 031 wyświetleń)

Re.: Nasze aktywności

Hej Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Moje wszelkie aktywności, które uprawiam w wolnym czasie kręcą się jednak wokół czynności statycznych, spotkać mnie można wtedy najczęściej przed komputerem, grającą w cs:go Emotikon: Bardzo szczęśliwy Może jakiś turniej 5vs5 Emotikon: Bardzo szczęśliwy <3

 

pozdrawiam!

e.

EwelinaP
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
05-11-2015
Wiadomość 10 z 12 (108 925 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy