Odpowiedz

Dywidenda ASBIS

Dzień dobry dziś otrzymałam swoją pierwszą dywidendę zagraniczna proszę o pomoc w kwestii podatku kiedy muszę go zapłacić i jak go obliczyć. Pozdrawiam i dziękuję za informację
Odpowiedz
0 Lajków
Ani81
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
04-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (5 299 wyświetleń)

Re.: Dywidenda ASBIS

Cześć,

nie świadczymy usług doradztwa podatkowego. Swoją sytuację podatkową i przepisy podatkowe którym możesz podlegać musisz ocenić samodzielnie lub z pomocą wykwalifikowanego doradcy podatkowego. 

 

Z naszej strony nie wysyłamy z automatu żadnych dokumentów dotyczących dywidendy, nie jesteśmy też płatnikiem takiego podatku. Jeśli okazałoby się, że jakieś dokumenty są Tobie potrzebne, napisz do nas, najlepiej przez skrzynkę wiadomości w Maklerze. 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
---
Odpowiedz
0 Lajków
BartoszS
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
116
34
30-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 182 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy