Odpowiedz

spłata pożyczki

Chciałabym sie dowiedziec jak mogę spłacić moją pozyczkę. To moja pierwsza rata.
W aplikacji mobilnej oraz na moim koncie ing w zakładce "kredyty" mam podane 2 numery kont.
Jedno-konto do spłaty (taki sam numer jak moje konto ing) oraz drugie jako rachunek kredytu. 
Nie moge zrobic przelewu na podany numer konta do spłaty poniewaz cały czas wyskakuje komunikat: Nie mozna zrealizwoac przelweu na własne konto. Zatem na jaki numer konta spłacac pozyczke?

Odpowiedz
0 Lajków
annd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
22-11-2017
Wiadomość 1 z 4 (11 292 wyświetleń)

Re.: spłata pożyczki

[ Edytowane ]
Spłacić kredyt możesz, po przez opcje „nadpłać pożyczkę”, którą znajdziesz w jej szczegółach. Spłacić możesz kilka rat lub całość zobowiązania.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (11 289 wyświetleń)

Re.: spłata pożyczki

Dotyczy to również 1 raty? Czy zostanie to zaksięgowane jaki bieżącą spłata czy jako nadpłata?
Odpowiedz
0 Lajków
annd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
22-11-2017
Wiadomość 3 z 4 (11 286 wyświetleń)

Re.: spłata pożyczki

Złe zrozumiałem wcześniejszy twój post.
Proces który opisałem dotyczy spłaty całościowej pożyczki.
Raty kredytu spłacają się automatycznie za pomocą zlecenia stałego automatycznie utworzonego przez system.
Nie ma możliwości wpłacenia raty „ręcznie, przelewem przed czasem”
Jeżeli skorzystasz z opcji „ nadpłać pożyczkę” wpłacona rata nadpłaci się od końca harmonogramu.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 263 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy