Odpowiedz

pożyczka na klik

Witam. Jestem nowym klientem i w zwiazku z tym mam takie pytania:

1. Po ilu miesiacach regurarnych wplywow na rachunek pojawia sie taka oferta "na klik"?

2. Czy jest to wyliczane i automatycznie udostepniane przez system?

3. Czy w tym przypadku bik sprawdzacie przed zaoferowaniem takiej pozyczki czy dopiero w momencie gdy klient bedzie w trakcie wniosku tego już przygotowanego "na klik"?

Odpowiedz
0 Lajków
barpas
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-05-2017
Wiadomość 1 z 2 (8 462 wyświetleń)

Re.: pożyczka na klik

Każdy klient jest traktowany indywidualnie stąd też nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci po jakim czasie może pojawić się jakaś personalizowana dla Ciebie oferta. Oczywiście abyśmy mogli ją przygotować konieczne jest by zgody marketingowe były włączone. Kiedy pojawi się jakaś przygotowana dla Ciebie propozycja to zobaczysz ją w Moim ING w zakładce Moje finanse. Dane z Biura Informacji Kredytowej są przez nas weryfikowane po złożonym wniosku kredytowym. Zdecydowanie łatwiej jest otrzymać personalizowaną ofertę jeżeli Twoje dochody trafiają bezpośrednio od pracodawcy na konto w naszym banku.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (8 421 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy